• Неодамнешно
Нови Складирање Патување Носи тежок Случај Заштитна торба Торбичка + hooking за Nintendo Нови 3DS XL/LL 3DSXL/3DSLL Заштитник Продавница Кутија

Нови Складирање Патување Носи тежок Случај Заштитна торба Торбичка + hooking за Nintendo Нови 3DS XL/LL 3DSXL/3DSLL Заштитник

DEN 311.52

Количина на стоки
Тековен

Пред Да Нарачате Ве Молиме Контактирајте Со Нас За Да Потврдите Вашиот Склопот На Испорака Метод. Ве Молиме Да Го Потврдите Приемот На Производи По Што Ги Доби. На Тој Начин Ве Молиме Почекајте Трпеливо Кога Не Го Добиете Вашиот Објект На Време. Ние Не Сме Одговорни За Било Обичај Должност Или Увоз Доход. Ќе Има 7 Дена Да Контактирате Со Нас И 30 Дена За Да Се Врати Од Денот Таа Е Примена. Ако Не Е, Ве Молиме Контактирајте Со Нас Пред Да Замине Никакви Негативни Или Неутрални Повратни Информации. Или, Можете Да Изберете Да Имате Замена. Доаѓа со Carabiner ви овозможува да ја обеси на вашиот Backbag или други куки. Ние Не Сме Одговорни За Тие Причини. Пакетот вклучува :
1* тежок Случај Торба за Нови 3 DSXL/3 DSLL
= = = = = = = = Вашето Задоволство, Нашите Извршување= = = = = =
1. Само Неисправни Објект Ќе Бидат Понудени На Берза. Ве Молиме Да Ми Кажете На Вашата Моментална Адреса По Вашата Исплата Во Рок Од 1-2 Дена; Во Спротивно, Ние Ќе Брод Вашата Објектот Врз Основа На Вашиот Зачувам Адреса, Така Бидете Сигурни Дека Тоа Е Точно. · Ако не Можете Да се Исходот По Ставање Ред, ве Молиме Почекајте Неколку Минути И обидете се Повторно Плаќања. Од Датумот На Оригиналната Набавка На Телефонот, Под Нормална, Ние Обезбеди 12 Месеци Гаранција За Нашите Производи. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот Цена Е Мечка Од Двете Продавачот И Купувачот На Половина. Нормално, Тоа Трае 7-30 Дена За Пристигнување Со Авион Mail, Некои Земји Може Да Трае Подолго, Како Руски, Бразил. Ако Не Примите Објект во Рок од Триесет Дена, ве Молиме Контактирајте со Нас, А Потоа Ние Ќе ви Помогнат да ги Пратите на Тоа. Водечки Трети Лица Онлајн Плаќање Платформа, Тоа Е Брзо, Безбедно И Лесно Да Се Користи. Сите Вратени Предмети Мора да Биде Во Оригинална Амбалажа И Мора да Ни овозможи Со Превозот Следење на Број, Специфична Причина За Враќање, И Вашиот PO # . Ние Ќе Работиме Со Вас Да Ги Реши Сите Проблеми. Во светот Превозот, Освен Некои Земји И APO/FPO. Објектот Ќе Биде Declaimed Како ПОДАРОК Што Може да Ви Помогне Да се Минимизира Вашиот Увоз Доход. Сите Големи Кредитни Картички Се Прифаќаат Преку Secure Уплатата ЗАЧУВАМ . Ако Овој Објект Е Во Вашиот Поседување на Повеќе Од 7 Дена, Се Смета дека се Користи И НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. · Кога Направи Плаќање Од Страна На Зачувам, Парите Се Депонирани Сигурно Во Вашата Сметка. Предмети Ќе Биде Предаден Во Рок Од 1-7 Дена Откако Ќе Ја Потврдите Вашата Исплата .

Други карактеристики

боја:
Црна, Црвена, сина
Nintendo Модел:
Nintendo 3DS
Бренд Име:
KomoKe
Компатибилен Марка/Модел:
Nintendo
Број На Модел На:
Тежок Случај Заштитна торба кутија за Нови 3DSXL 3DSLL

Најдобри понуди