• Неодамнешно
4Colors Гума Меки Силиконски Покрие Случај За Nintendo Нови 3DS XL ЌЕ 3DSXL/3DSLL Конзола со Полно Тело, Заштитна Кожата Школка

4Colors Гума Меки Силиконски Покрие Случај За Nintendo Нови 3DS XL ЌЕ 3DSXL/3DSLL Конзола со Полно Тело, Заштитна Кожата

DEN 157.92

Количина на стоки
Тековен

Ако Даночниот Или Должност Во Вашата Земја Е Многу Висока, Pls Информирате Да Се Изјасни Ниска Вредност На Гласот, Така Што Ќе Може Да Плаќаат Многу Ниски Даноци. Ние Ќе Работиме Со Вас Да Ги Реши Сите Проблеми. Ние Не Сме Одговорни За Било Обичај Должност Или Увоз Доход. Во светот Превозот, Освен Некои Земји И APO/FPO.
Опис : 1. Ако Овој Објект Е Во Вашиот Поседување на Повеќе Од 7 Дена, Се Смета дека се Користи И НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Објектот Ќе Биде Declaimed Како ПОДАРОК Што Може да Ви Помогне Да се Минимизира Вашиот Увоз Доход. Ние Прифаќаме Виза, Мастеркард,ет. Ве Молиме Да Го Потврдите Приемот На Производи По Што Ги Доби. · Ако не Можете Да се Исходот По Ставање Ред, ве Молиме Почекајте Неколку Минути И обидете се Повторно Плаќања. Предмети Ќе Биде Предаден Во Рок Од 1-7 Дена Откако Ќе Ја Потврдите Вашата Исплата . Сите Вратени Предмети Мора да Биде Во Оригинална Амбалажа И Мора да Ни овозможи Со Превозот Следење на Број, Специфична Причина За Враќање, И Вашиот PO # .Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ПОЛН ИЗНОС ПЛАЌАЊА, По Приемот На Објектот Во Првобитната Состојба И Пакување Со Сите Компоненти И Додатоци се Вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот И Продавачот се Откаже Од Трансакцијата Од Aliexpress. Ве Молиме Да Ми Кажете На Вашата Моментална Адреса По Вашата Исплата Во Рок Од 1-2 Дена; Во Спротивно, Ние Ќе Брод Вашата Објектот Врз Основа На Вашиот Зачувам Адреса, Така Бидете Сигурни Дека Тоа Е Точно. Ако Не Примите Објект во Рок од Триесет Дена, ве Молиме Контактирајте со Нас, А Потоа Ние Ќе ви Помогнат да ги Пратите на Тоа. Или, Можете Да Изберете Да Имате Замена. Понекогаш Тоа Ќе Биде Подолго Поради Лошите Временски Услови, Губење На Време Во Царинската Царинење. Нормално, Тоа Трае 7-30 Дена За Пристигнување Со Авион Mail, Некои Земји Може Да Трае Подолго, Како Руски, Бразил. · Парите Се Објавени За Нас Откако Ќе Се Потврди Испорака. Пред Да Нарачате Ве Молиме Контактирајте Со Нас За Да Потврдите Вашиот Склопот На Испорака Метод. Време На Испорака За Вашиот Референца :
ЗАБЕЛЕШКА : УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ Е Предвидено од Страна На Превозникот И Исклучува време на Викендите И Празниците. · Кога Направи Плаќање Од Страна На Зачувам, Парите Се Депонирани Сигурно Во Вашата Сметка. Ако Не Е, Ве Молиме Контактирајте Со Нас Пред Да Замине Никакви Негативни Или Неутрални Повратни Информации. Само Неисправни Објект Ќе Бидат Понудени На Берза.

Други карактеристики

боја:
Црвена, Сина, Бела, Црна
Број На Модел На:
Гума Меки Силиконски Покрие Случај за Нови 3DS XL LL
Nintendo Модел:
Nintendo 3DS
Компатибилен Марка/Модел:
Nintendo
is_customized:
NO
Бренд Име:
KomoKe

Најдобри понуди