• Неодамнешно
2in1 Врвот Дното HD Јасно Заштитна Фолија на Површината Guard Покритие за Nintendo 2DS LCD Екран Заштитник на Кожата

2in1 Врвот Дното HD Јасно Заштитна Фолија на Површината Guard Покритие за Nintendo 2DS LCD Екран Заштитник на Кожата

DEN 90.72

Количина на стоки
Тековен

Понекогаш Тоа Ќе Биде Подолго Поради Лошите Временски Услови, Губење На Време Во Царинската Царинење. Водечки Трети Лица Онлајн Плаќање Платформа, Тоа Е Брзо, Безбедно И Лесно Да Се Користи. И Трае 3-10 Дена Од Express. Ако Не Примите Објект во Рок од Триесет Дена, ве Молиме Контактирајте со Нас, А Потоа Ние Ќе ви Помогнат да ги Пратите на Тоа. Од Датумот На Оригиналната Набавка На Телефонот, Под Нормална, Ние Обезбеди 12 Месеци Гаранција За Нашите Производи. На Тој Начин Ве Молиме Почекајте Трпеливо Кога Не Го Добиете Вашиот Објект На Време. Предмети Ќе Биде Предаден Во Рок Од 1-7 Дена Откако Ќе Ја Потврдите Вашата Исплата . Објектот Ќе Биде Declaimed Како ПОДАРОК Што Може да Ви Помогне Да се Минимизира Вашиот Увоз Доход.Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ПОЛН ИЗНОС ПЛАЌАЊА, По Приемот На Објектот Во Првобитната Состојба И Пакување Со Сите Компоненти И Додатоци се Вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот И Продавачот се Откаже Од Трансакцијата Од Aliexpress. Ве Молиме Да Го Потврдите Приемот На Производи По Што Ги Доби. · Кога Направи Плаќање Од Страна На Зачувам, Парите Се Депонирани Сигурно Во Вашата Сметка. · Ако не Можете Да се Исходот По Ставање Ред, ве Молиме Почекајте Неколку Минути И обидете се Повторно Плаќања. Ве Молиме Да Ми Кажете На Вашата Моментална Адреса По Вашата Исплата Во Рок Од 1-2 Дена; Во Спротивно, Ние Ќе Брод Вашата Објектот Врз Основа На Вашиот Зачувам Адреса, Така Бидете Сигурни Дека Тоа Е Точно. Ние Не Сме Одговорни За Тие Причини. Пред Да Нарачате Ве Молиме Контактирајте Со Нас За Да Потврдите Вашиот Склопот На Испорака Метод. · Плаќањето Мора Да Се Заврши Во Рок Од 3 Дена Или Вашата Цел Ќе Се Затвори. Ќе Има 7 Дена Да Контактирате Со Нас И 30 Дена За Да Се Врати Од Денот Таа Е Примена. Ако Овој Објект Е Во Вашиот Поседување на Повеќе Од 7 Дена, Се Смета дека се Користи И НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Во светот Превозот, Освен Некои Земји И APO/FPO. Ако Имате Било Какви Прашања За Производите Што Сте Го Добиле, Ве Молиме Контактирајте Со Нас Во Времето И Ние Ќе Се Обидеме Потрудиме Да Ги Реши Проблемите И Да Бидете Задоволни. Ние Не Сме Одговорни За Било Обичај Должност Или Увоз Доход. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот Цена Е Мечка Од Двете Продавачот И Купувачот На Половина. Транзит Пати Може Да Се Разликуваат, Особено За Време На Сезона. Сите Големи Кредитни Картички Се Прифаќаат Преку Secure Уплатата ЗАЧУВАМ .

Други карактеристики

Бренд Име:
KomoKe
Nintendo Модел:
Nintendo Двоен Екран,Nintendo 3DS
Број На Модел На:
HD заштитна фолија на Површината Guard за Nintendo 2DS
Компатибилен Марка/Модел:
Nintendo

Најдобри понуди