• Неодамнешно
Бесплатен превозот VGA DVI HDMI LCD Контролер Одбор за Полнење за IPS N070ICG-LD1 1280X800 LED панел Малина ПИ

Бесплатен превозот VGA DVI HDMI LCD Контролер Одбор за Полнење за IPS N070ICG-LD1 1280X800 LED панел Малина ПИ

DEN 1295.52

Количина на стоки
Тековен

За квалитетот
Сите наши производ ќе биде тестирање пред превозот . Синхронизација бара синхрони сигнал кој хоризонтална и вертикална синхронизација се одделени.2А може да ги поддржи динамичен контраст контрола, приклучок за слушалки влез и Дигитален контрола на јачина на звук истовремено.2 A е следи одбор за контрола, која е погодна за Азија-Пацифик пазарот. ОПШТ ОПИС
М.Функција На Распоред
ЧИПСЕТ
NT68676(UFG)
ПАЗАРОТ ОБЛАСТ
Азија-Пацифик
OSD LANGUAGE
Поедноставен Кинески, Традиционален Кинески, Англиски, Француски, Германски, Италијански,
Шпански, португалски, Јапонски, корејски (изборен)
ПАНЕЛ
Панел Тип
LED/LCD
Интерфејс
Единствен/Dual LVDS (8bit)
Максимална Резолуција
2048×1152
ВИДЕО ВЛЕЗ
PC-RGB
Формат
До 2048×1152 60 Hz
HDMI
480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p
АУДИО ВЛЕЗ
PC Аудио
Слушалка На Текст
0.Возачот може да број на модел на панелот како што следува :
5.3 V/5 V/12 V
Управување со
Режим На Потрошувачката На Енергија
КОПЧЕ ЗА ФУНКЦИЈА
МОЌ,МЕНИ,VOL+,VOL-,СЕ ПРИСПОСОБАТ/ИЗЛЕЗ
4 . Така ќе може да се увери во квалитетот на нашите производи .
Ве молиме контактирајте со нас ако има било какви проблеми и ние ќе направиме се што е во моја моќ да го поправи тоа. Обично води време треба да биде во рок од три дена ако вашата нарачка не е посебен .
Ние ќе бидеме подготвени да се справи со вашиот проблем во прв пат . Тука е и нашиот погрешно & незадоволни стока политика.
Сепак, Ако најде било каков проблем, откако доби на стоки на , ве Молиме слободно контактирајте со нашите saleman .
На DHL/UPS/Федекс/4xp : 2-7 дена
Б Сингапур EMS /Кина ЕМС : 15-45 дена
C Сингапур пост воздух пост : 20-60 дена
Ако вашата земја треба преку други превоз за испраќање на стоката, ве Молиме контактирајте со нас за да ви помогнат да се реши транспорт проблем.
Опис На Производот
1.За Маса цел
Ако сте заинтересирани во нашите производи и сакате да купите голем број од нас . Тоа може да го поддржи LED/LCD панели кои резолуција е до 2048×1152. За Пакување
2 .
Компанијата Информации
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1. PCB ДИМЕНЗИИ
Димензија(mm) : 139(L)*58(W)*17(H)
Пакување & Испорака
1. Реконструкцијата ќе биде на оригиналната цена, и ќе биде донесена во рок од 7 работни дена по приемот на враќање. За гаранција и да се Врати
Ние ќе им даде на нашите клиенти најдобра по продажба на услуги , Па ние ќе ви ги понудиме една година гаранција за повеќето од нашите производи и професионална техничка поддршка .

Други карактеристики

Бренд Име:
dower мене
Компатибилен Марка/Модел:
Никој
is_customized:
yes
Компатибилен:
Конзола За Игри

Најдобри понуди