• Неодамнешно
М. NT68676.2А HDMI VGA DVI Аудио LCD Контролер Одбор за 15inch 1024x768 CLAA150XP01 2CCFL LVDS Следи Комплет Лесно да се DIY

М. NT68676.2А HDMI VGA DVI Аудио LCD Контролер Одбор за 15inch 1024x768 CLAA150XP01 2CCFL LVDS Следи Комплет Лесно да

DEN 1487.52

Количина на стоки
Тековен

За Пакување
2 . Тоа може да го поддржи LED/LCD панели кои резолуција е до 2048×1152.5 VRMS)
МОЌНОСТ
Услов
12 V DC/12 V(изградена)/12 V,5 V(вграден)/12 V,5 V,5 VSB(вграден)
Да Panel
3.
На DHL/UPS/Федекс/4xp : 2-7 дена
Б Сингапур EMS /Кина ЕМС : 15-45 дена
C Сингапур пост воздух пост : 20-60 дена
Ако вашата земја треба преку други превоз за испраќање на стоката, ве Молиме контактирајте со нас за да ви помогнат да се реши транспорт проблем. Обично води време треба да биде во рок од три дена ако вашата нарачка не е посебен . Pleaes слободно контактирајте ја нашата saleman да се добие подобра цена . ОПШТ ОПИС
М.0 VRMS
АУДИО ИЗЛЕЗ
Зачестеност Одговор
100 Hz~15 KHz ±3d B (1 KHz, 0d B референтен сигнал)
Максимална Излезна моќност
2×1 W(8 ) THD+N
(Напојување : 12 V, Аудио Влез : 0.2 A е следи одбор за контрола, која е погодна за Азија-Пацифик пазарот. PCB ДИМЕНЗИИ
Димензија(mm) : 139(L)*58(W)*17(H)
Пакување & Испорака
1. Така ќе може да се увери во квалитетот на нашите производи .
Ние ќе им даде на сите клиент најдобра цена и услуга !!!
Ви благодариме за вашата поддршка и надевајќи се дека ќе уживате во вашата шопинг во нашата продавница !
Ако имате било какви прашања ,молам контактирајте ме,мојот skype е elice.Функција На Распоред
ЧИПСЕТ
NT68676(UFG)
ПАЗАРОТ ОБЛАСТ
Азија-Пацифик
OSD LANGUAGE
Поедноставен Кинески, Традиционален Кинески, Англиски, Француски, Германски, Италијански,
Шпански, португалски, Јапонски, корејски (изборен)
ПАНЕЛ
Панел Тип
LED/LCD
Интерфејс
Единствен/Dual LVDS (8bit)
Максимална Резолуција
2048×1152
ВИДЕО ВЛЕЗ
PC-RGB
Формат
До 2048×1152 60 Hz
HDMI
480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p
АУДИО ВЛЕЗ
PC Аудио
Слушалка На Текст
0. Ние прифаќаме враќа за замена или рефундирање во рок од 5 дена по приемот на item(s). За квалитетот
Сите наши производ ќе биде тестирање пред превозот .Возачот може да број на модел на панелот како што следува :
5. Реконструкцијата ќе биде на оригиналната цена, и ќе биде донесена во рок од 7 работни дена по приемот на враќање.
Ние ќе бидеме подготвени да се справи со вашиот проблем во прв пат .
Факултативниот конектори и крај се означени со
ВРВОТ ПОГЛЕД НА М. Ние не ги обесштетува се врати превозот надомест. ФУНКЦИЈА НА РАСПОРЕД
Сликата е за повикување само, вистинската точка е стандард. Предмети МОРА да бидат во нивната оригинална состојба, не се носат или да се измени. За превозот
Ние ќе испрати стоката, како е можно поскоро .
Ве молиме контактирајте со нас ако има било какви проблеми и ние ќе направиме се што е во моја моќ да го поправи тоа.

Други карактеристики

Бренд Име:
dower мене
Компатибилен Марка/Модел:
Никој
is_customized:
yes
Компатибилен:
Конзола За Игри

Најдобри понуди