• Неодамнешно
М. NT68676 VGA DVI HDMI LVDS LCD Контролер Одбор за Полнење за 15.6 Инчен LP156WF4-SLB1 LED Панел 1920x1080 LP156WF4 SLB1 DIY комплет

М. NT68676 VGA DVI HDMI LVDS LCD Контролер Одбор за Полнење за 15.6 Инчен LP156WF4-SLB1 LED Панел 1920x1080 LP156WF4

DEN 1295.52

Количина на стоки
Тековен

2А може да ги поддржи динамичен контраст контрола, приклучок за слушалки влез и Дигитален контрола на јачина на звук истовремено. Ние не ги обесштетува се врати превозот надомест. За Пакување
2 .2А може да се синхронизира со компјутерот автоматски.
Ние ќе бидеме подготвени да се справи со вашиот проблем во прв пат .
Сепак, Ако најде било каков проблем, откако доби на стоки на , ве Молиме слободно контактирајте со нашите saleman . Обично води време треба да биде во рок од три дена ако вашата нарачка не е посебен . За гаранција и да се Врати
Ние ќе им даде на нашите клиенти најдобра по продажба на услуги , Па ние ќе ви ги понудиме една година гаранција за повеќето од нашите производи и професионална техничка поддршка . Реконструкцијата ќе биде на оригиналната цена, и ќе биде донесена во рок од 7 работни дена по приемот на враќање. Синхронизација бара синхрони сигнал кој хоризонтална и вертикална синхронизација се одделени.Функција На Распоред
ЧИПСЕТ
NT68676(UFG)
ПАЗАРОТ ОБЛАСТ
Азија-Пацифик
OSD LANGUAGE
Поедноставен Кинески, Традиционален Кинески, Англиски, Француски, Германски, Италијански,
Шпански, португалски, Јапонски, корејски (изборен)
ПАНЕЛ
Панел Тип
LED/LCD
Интерфејс
Единствен/Dual LVDS (8bit)
Максимална Резолуција
2048×1152
ВИДЕО ВЛЕЗ
PC-RGB
Формат
До 2048×1152 60 Hz
HDMI
480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p
АУДИО ВЛЕЗ
PC Аудио
Слушалка На Текст
0.
Компанијата Информации
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1.5 VRMS)
МОЌНОСТ
Услов
12 V DC/12 V(изградена)/12 V,5 V(вграден)/12 V,5 V,5 VSB(вграден)
Да Panel
3.
На DHL/UPS/Федекс/4xp : 2-7 дена
Б Сингапур EMS /Кина ЕМС : 15-45 дена
C Сингапур пост воздух пост : 20-60 дена
Ако вашата земја треба преку други превоз за испраќање на стоката, ве Молиме контактирајте со нас за да ви помогнат да се реши транспорт проблем.
Опис На Производот
1. Тоа може да го поддржи LED/LCD панели кои резолуција е до 2048×1152. Pleaes слободно контактирајте ја нашата saleman да се добие подобра цена . Тука е и нашиот погрешно & незадоволни стока политика. ОПШТ ОПИС
М. Така ќе може да се увери во квалитетот на нашите производи . PCB ДИМЕНЗИИ
Димензија(mm) : 139(L)*58(W)*17(H)
Пакување & Испорака
1.2 A е следи одбор за контрола, која е погодна за Азија-Пацифик пазарот.3 V/5 V/12 V
Управување со
Режим На Потрошувачката На Енергија
КОПЧЕ ЗА ФУНКЦИЈА
МОЌ,МЕНИ,VOL+,VOL-,СЕ ПРИСПОСОБАТ/ИЗЛЕЗ
4 . За квалитетот
Сите наши производ ќе биде тестирање пред превозот .

Други карактеристики

Бренд Име:
dower мене
Компатибилен Марка/Модел:
Никој
is_customized:
yes
Компатибилен:
Конзола За Игри

Најдобри понуди