• Неодамнешно
  • -5 %
Обичај Персоналните Неонски Зелена Замена на Врвот Школка за Xbox One X и One S Контролер

Обичај Персоналните Неонски Зелена Замена на Врвот Школка за Xbox One X и One S Контролер

DEN 442.00
DEN 465.12

Количина на стоки
Тековен


Ако сакате да ги испратите назад на неисправни производи,ве молиме првиот контакт со нас и да ни ги испратите сликите или видео,ние ќе разговараме метод за да се реши овој проблем со вас.Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена,се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.
Враќање Враќање
1) Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.
Тоа е убава промена нагоре од здодевни нормален црн без трошење еден тон $$$. Металик сина боја изгледа одлично; Голема мазните лизгави, мека во рака и да се чувствува добро; Анти се лизга, пот слободни за долг период игра играње.
Испорака
EMS : Стигнат до најголемиот број на земји во рок од 6 до 8 дена. Производ Функција :
Направени од издржлив не-токсични ABS пластика.
Персонализирајте го вашиот One X или Една S контролер.
Прочитајте Пред Да Го Купите :
1, ве Молиме проверете во втората слика на листата.
3)Ако не можете да проверите веднаш по аукција блиску,ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања.
Ќе бидете сигурни дека производите се целосно заштитени во испорака кога пакување,и ние ќе се потрудиме да се спречи оштетување во транспортот.
Забелешка : Ако сте се одлучиле да купите оваа точка,ве молиме да обрнете, веднаш штом ќе може да се,па ние можеме да брод на што побрзо.
2)Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации.
3, Бара корисниците да ги преземат, освен на контролорот да го замени вашиот школка; Потребни клиенти се најде со контролер модификации;Добие инсталација видео водич преку пребарување "Extremerate Една S X Контролер Faceplate" на Youtube. Пакетот Вклучува :
1*Пред Школка
1*T8 H шрафцигер
7* завртки Плаќање
1)да ја прифатиме Alipay.
DHL : Стигнат до најголемиот број на земји во рок од 4 до 5 дена. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата процес ЗАЧУВАМ.
Целосно се вклопува рамна на сите несакани; Седат правилно на сите клипови.Тоа само ќе ве однесе 1 минута,но ова 1 минута има исклучително битно значење за нас. Запад Унија,TT.
Повратни информации
1) Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите.
Ова е причината зошто ние го користиме само најдобрите делови и повеќето различни бои за да осигураме дека нашите контролори се од највисок квалитет.

Други карактеристики

Бренд Име:
eXtremeRate
Компатибилен Марка/Модел:
Microsoft
Број На Модел На:
За Xbox One X И One S Контролер
is_customized:
No

Најдобри понуди