• Неодамнешно
10PCS FDPF15N65 15N65 TO220F 15A650V ВИСОК КВАЛИТЕТ

10PCS FDPF15N65 15N65 TO220F 15A650V ВИСОК КВАЛИТЕТ

DEN 391.20

Количина на стоки
Тековен


Добредојдовте во мојата продавница посакуваме да имате пријатен шопинг.
Треба само 5 чекори, MAYSIN продавница ќе се обезбеди
со еден-стоп шопинг услуга.

Други карактеристики

Компатибилен Марка/Модел:
Никој
is_customized:
YES
Компатибилен:
Рачни Играч, Конзола За Игри, Kinect, PlayStation Move

Најдобри понуди