• Неодамнешно
DVI+VGA адаптерот одбор работи за 17.1 инчен B170PW04 1440*900 2CCFL lcd панел

DVI+VGA адаптерот одбор работи за 17.1 инчен B170PW04 1440*900 2CCFL lcd панел

DEN 1320.00

Количина на стоки
Тековен


Опис :
1.Тастатура 2.LVDS интерфејс 3.LCD Напон Скокач (3.3 V 5 V 12 V за LCD Панел)
4.Powersupply(12 V) 5.Инверторот 6.DVI Влез 7.VGA влез
Пакет содржина :
1× DVI+VGA Адаптерот Одбор М. RT2261 работа за 17inch 17.1 инчен 30 Pin 1440*900 LCD панел
Како што се :
B170 PW02 B170 PW04 B170 PW07 LP171 WP3 LP171 WP5 LP171 WP7 LM171 W02 LM171 WX3 N170 C2 N170 C3 N170 C4 LTN170 X3 QD17 TT02
1× LVDS Кабел FIX-30 P " 2ch 6bit
1× 2 CCFL инверторот одбор
1× Тастатура со Жица
Спецификација Преземете :
М. RT2261

Други карактеристики

Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Компатибилен:
Рачни Играч,Конзола За Игри
Бренд Име:
VSLCDISPLAY

Најдобри понуди