• Неодамнешно
  • -5 %
1.8 V адаптер за или матичната плоча 1.8 V SPI Флеш SOP8 DIP8 W25 MX25 употреба на програмери TL866CS TL866A EZP2010 EZP2013 CH34

1.8 V адаптер за или матичната плоча 1.8 V SPI Флеш SOP8 DIP8 W25 MX25 употреба на програмери TL866CS TL866A EZP2010

DEN 109.00
DEN 115.20

Количина на стоки
Тековен
Други карактеристики

Број На Модел На:
1.8 V адаптер
Бренд Име:
HAILANGNIAO
Компатибилен Марка/Модел:
Никој

Најдобри понуди