• Неодамнешно
  • -6 %
HAILANGNIAO 1pcs CH341A 24 25 Серија EEPROM Флеш bios-от, USB Програмер со Софтвер & Возачот

HAILANGNIAO 1pcs CH341A 24 25 Серија EEPROM Флеш bios-от, USB Програмер со Софтвер & Возачот

DEN 97.00
DEN 102.72

Количина на стоки
Тековен

HAILANGNIAO 1pcs CH341 A 24 25 Серија EEPROM Флеш bios-от, USB Програмер со Софтвер & Возачот

Други карактеристики

Број На Модел На:
CH341A 24 25 Серија EEPROM
Бренд Име:
HAILANGNIAO
Компатибилен Марка/Модел:
Никој

Најдобри понуди