• Неодамнешно
  • -5 %
10pcs/многу ESP8266 далечински сериски Порт WIFI безжичен модул преку ѕидови Ванг esp-12Ф

10pcs/многу ESP8266 далечински сериски Порт WIFI безжичен модул преку ѕидови Ванг esp-12Ф

DEN 828.00
DEN 871.20

Количина на стоки
Тековен


ESP8266 далечински сериски Порт WIFI безжичен модул преку ѕидови Ванг esp-12Ф Опис на Производот ESP8266-12Ф е надградена верзија ESP8266-12, подобрување на периферните кола, четири плоча одбор технологија, зголемена отпорност појавување, на излезниот сигнал е подобро, дали е стабилен или анти-притискање на способност, PCB антена преку специјализирани лабораториски тестови на совршен натпревар по ROHS сертификација, биле во голема мера се подобри! За корисници пред изборот на ESP-12, тоа не е важно дури и ако производот е направен, подобрена верзија е целосно компатибилен со претходните фирмверот, pin-от е додадена на ESP-12 врз основа на шест IO пристаништа, SPI устата води, да развиваме повеќе пригоден, апликацијата повеќе exte
产品包装后的尺寸 : 15 Сантиметри * 12 Сантиметри * 3 Centimeters产品包装毛重 : 0.050 Килограм

Други карактеристики

Број На Модел На:
ESP-12Ф
Бренд Име:
HAILANGNIAO
Компатибилен Марка/Модел:
Никој

Најдобри понуди