• Неодамнешно
  • -5 %
AOXO Игра Светлината Бар Винил Led Налепници Decal За Sony Playstation 4 Dualshock 4 PS4 Контролер Lightbar Заштита на Кожата 2 КОМПЈУТЕРИ

AOXO Игра Светлината Бар Винил Led Налепници Decal За Sony Playstation 4 Dualshock 4 PS4 Контролер Lightbar Заштита на

DEN 59.00
DEN 61.92

Количина на стоки
Тековен

Карактеристики ги Красат & разубават вашиот контролер Одговара за PS4 контролер Пакетот Вклучува : 2 buc LED светло Налепница ( контролер не е вклучена) Забелешка! Производ слика за повикување само. Поради различни екран може да се донесе огромен боја разлика на истата слика, ве молиме да се разбере може да се случи палета на бои разлика на физичкиот производ. За Превозот 1.Потврдете Адреса Со Име и презиме Сите производи ќе бидат проверени строго пред превозот.ние брод на Aliexpress адреса на Само . Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Aliexpress се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат. И руски купувачот ве молиме оставете ни го вашето име и презиме ,што е многу важно,ви благодариме 2.48 Часа Брза Испорака ќе организираме на пратката во рок од 48 часа(Освен Одмор),По Фондови Пристигнување 3.Колку долго ќе Дојде до тоа? Ние брод во светот од страна на EMS,DHL,UPS-от,E-Пакет,Кина Пост Воздух Mail,Хонгконг Пост Воздух Mail и така натаму. Испорака логистика информации ќе бидат ажурирани Обично од 3-5 дена. Бразил : Usullay 35-90 дена Русија : Обично 15-55 дена Европа : Обично 12-39 дена Азија : Обично 25-49 дена Северна Америка : Обично 9-45 дена Јужна Америка : Обично 39-90 дена Другите : Usually29-60 дена ЗАБЕЛЕШКА : ако 45 дена по,што се уште не се добиени стоките,можете да нè контактирате за да се прошири на заштита времето на приемот.

Други карактеристики

Компатибилен Марка/Модел:
SONY
Број На Модел На:
P-4-005
Со USB:
No
со bluetooth:
No
SONY Модел:
PlayStation4
Бренд Име:
AOXO
Број На Модел На:
За PS4
Модел Број 1:
За Sony Playstation 4 Dualshock 4
Стил:
Led Налепници
Пакетот Вклучува:
2 ПАРЧИЊА Лед Налепници

Најдобри понуди