• Неодамнешно
  • -14 %
ALLOYSEED Силикони Случај Домување Школка Заштитна Маска Торбичка Ракав за Nintendo Wii Remote Controller

ALLOYSEED Силикони Случај Домување Школка Заштитна Маска Торбичка Ракав за Nintendo Wii Remote Controller

DEN 77.00
DEN 89.76

Количина на стоки
Тековен

Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.38 инчен
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 1-3мм се разликува поради прирачник за мерење. Заштита за Wii Далечинскиот управувач од гребнатини, нечистотија и други штети во секојдневна употреба. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
Поради различни екранот и друга светлина, сликата не може да се покаже вистинската боја на објектот.
Силиконски Мека Корица дело на Кожата Торбичка Ракав за Nintendo Wii Remote Controller
Силиконски Случај Домување Школка Заштитна Маска за Nintendo Wii Remote Controller
Карактеристики :
1.
1 x Силикони Случај за Nintendo Wii Remote Controller
1. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Прецизно изработени од мек Силикон. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство.
Спецификации :
Боја : Црна, Бела
Големина : прибл. Сите копчиња и слотови се достапни, без да се отстрани од кожата. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Време На Испорака :
1. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Ние само брод да се потврди цел адреси. Едноставен за инсталација и отстранување. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.

Други карактеристики

Бренд Име:
ALLOYSEED
Број На Модел На:
Силиконски Случај за Nintendo Wii Remote Controller
Компатибилен Марка/Модел:
Никој
is_customized:
NO

Најдобри понуди