• Неодамнешно
  • -23 %
Шарени Екранот Интелигенција 2 Инчен Екран Џеб Рачен Пренослив Игра Играч 268 Различни Игри Добар Подарок За Деца

Шарени Екранот Интелигенција 2 Инчен Екран Џеб Рачен Пренослив Игра Играч 268 Различни Игри Добар Подарок За Деца

DEN 359.00
DEN 465.60

Количина на стоки
Тековен

(Освен некои земји и APO/FPO)
2) S&H НЕ се вклучени ДАВАЧКИ, купувачите ќе бидат одговорни за било каква локалните даноци или други увозни давачки.
За Гаранција
1)12 месеци Производителот 's ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).
2)Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел број. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.Ви благодарам многу!!! ^-^
Драги Ценети Купувачи,
Ние ќе испраќање вашиот пакет во рок од 3 дена и ажурирање на информациите во недела !
По вашата парцела пристигна, ние го ценат, ако може да се земе една минута за да се остави позитивен (5 ѕвезди) повратни информации за нашите производи и услуги? Тоа трае само момент, и тоа е одличен начин да им помогне на другите да купат како твое !
Ако сте незадоволни со нашите производи или услуга, ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации или спор ,па можеме да се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми во ваша корист !
Yous Искрено : )
Материјал Пластика / Пластични Големина : 3. Вашата цел адреси МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
6) УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.

Други карактеристики

Големина На Екранот:
2.7
Пакет:
Yes
Екран На Допир:
No
комуникација:
USB
Број На Модел На:
ASD5
боја на екранот:
Yes
Бренд Име:
EDAL

Најдобри понуди