• Неодамнешно
1PCS Букет Вештачки Трендафил Цвеќе Свадба Булчински Цвет Дома Декорација Декоративни Цвеќиња & Венци

1PCS Букет Вештачки Трендафил Цвеќе Свадба Булчински Цвет Дома Декорација Декоративни Цвеќиња & Венци

DEN 157.92

Количина на стоки
Тековен

Детали за производот : Состојба : 100% Сосема Нов & ВИСОКО Квалитетни Материјали : Свила ткаенини цвеќиња боја : 4 Бои димензии : Должина : околу 22cm , околу 7 Гранки, 21 глава цвеќиња. Пакет Содржи : 1x Гранка на Цвеќиња Забелешка : актуелната објектот е боја на можеби малку поинаков од сликата се прикажани поради осветлување кога сликата е снимен и на набљудувачите. 1.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
2.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.

Други карактеристики

Материјал:
Свила
Цвет Стил:
Цвет Гранка
Тип:
Трендафил
Класификација:
Вештачки Цвеќиња
Повод:
Свадба
Број На Модел На:
247
Стил:
Цвет

Најдобри понуди