• Неодамнешно
  • -5 %
10pcs/многу 20cm(8inch) Ткиво Хартија Пом Poms Цветни Топки За Свадба, Роденден Декорација DIY Шарени Хартија за Цвеќе

10pcs/многу 20cm(8inch) Ткиво Хартија Пом Poms Цветни Топки За Свадба, Роденден Декорација DIY Шарени Хартија за Цвеќе

DEN 292.00
DEN 307.20

Количина на стоки
Тековен


Карактеристики : 100% Сосема Нов и висок квалитет Име : 10pcs/многу 20cm(8inch) Ткиво Хартија Пом Poms Цветни Топки За Свадба, Роденден Декорација DIY Шарени Хартија Цвеќиња Боја : 16 бои, Како фотографии Материјал : Хартија Лист Големина : 20cm во дијаметар Употреба : ткиво хартија цвет се дизајнирани специјално за вашата свадба, партија, прослави, годишнина и други специјални настани. Нашиот труд цвет се направени од високо квалитетна ткиво хартија.Овие се обновливи. Тие се совршени за да ги користите за декорација на вашиот настан. Имаме разни прекрасни бои и големини на располагање. Изберете боја и големина која ви се допаѓа. Ние веруваме дека тие ќе се направи нешто различно од местото на случувањето. Пакет содржина : 10 парче
Ние прифаќаме alipay тука . Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ . Ако имате било каков проблем на плаќањето,ве молиме Кликнете Тука :
Ние Брод на Светот, освен APO/FPO. Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до повеќето Земји во рок од 15 до 25 работни дена. Delievey времето зависи дестинација и други фактори, тоа може да трае до 30 дена
Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза. Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе го стави вашиот налог. Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот.
Вашето мислење е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави голем фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ви благодарам многу !! Ние секогаш им понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!
Ние сме секогаш на располагање да ви помогне со било која од вашите потреби во однос на вашата нарачка или прашања во врска со нашите производи. Ние верува во целосна задоволството на клиентите и се надевам дека ќе имате позитивно искуство со нас. ние со нетрпение очекуваме да се видиме повторно во блиска иднина.

Други карактеристики

Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци,Вратата Lintel Цвет/Огледало Цвет
Број На Модел На:
20cm
Повод:
Свадба
Бренд Име:
HAOCHU
Стил:
Цвет
Големина:
20cm in diameter
боја:
16 бои

Најдобри понуди