• Неодамнешно
10pcs/многу 12Inch(30cm) Ткиво Хартија Пом Poms Топки Тифани Сина Свадба Декорација Нане Зелена Цвеќиња се Зголеми Среќен Роденден Оркестарот

10pcs/многу 12Inch(30cm) Ткиво Хартија Пом Poms Топки Тифани Сина Свадба Декорација Нане Зелена Цвеќиња се Зголеми Среќен

DEN 431.52

Количина на стоки
Тековен


10pcs/set 12 Inch (30cm) Ткиво Хартија Пом Poms Топки Тифани Сина Свадба Декорација Нане Зелена Цвеќиња Среќен Роденден Оркестарот
Опис На Производот
Големина : 12inch(30cm)
Техника : рачно изработени Занаетчиски,DIY
Материјал : Ткиво Хартија (Нема Загадување)
Употреба : Дома Декорација,Свадба Декорација,Празнична декорација,Партија Декорација
Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори,сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.
Имаме големини (10cm,15см,20cm 25cm ,30cm),Ако треба ,ве молиме посетете ја нашата продавница или се чувствуваат слободни да контакт со мене.
Боја може да се меша,и напомена боја ви се допаѓа кога ставање на ред!!!
Забелешка : Ако ви треба да се користи DHL,ТНТ,UPS-от,EMS ,FEDEX или Други express за да се добие стока што е можно поскоро,pls контакт со мене за да се добие точно превозот цена.Ви благодариме!
ПЛАЌАЊЕ
Ние прифаќаме Alipay,Кредитни Картички,Western Union, навремени Банкарски Трансфери,Офлајн Плаќање (Bankransfers)
ПОВРАТНИ информации
1) Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите.
2) Вашите позитивни повратни информации е многу важен за нашиот развој на бизнисот.Срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации за нас.
3)ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации.Ние ќе преговара со вас да го реши проблемот .
Производ : тифани сина свадба декорација,тифани сини цвеќиња,тифани сина свадба цвеќиња,праска партија декорација,тифани сина ткиво хартија,среќен роденден декорација,нане ткиво хартија

Други карактеристики

Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци
Број На Модел На:
ne562601
Бренд Име:
YIZHIHUA
Повод:
Свадба
Стил:
Цвет
Тип:
Пом Пом Хартија За Цвеќе
Производот:
Ткиво Хартија Пом Poms Цвет Топка
боја:
светло розова,црвена роза,праска боја,портокалова,жолта,беж,нане зелена
Боја 1:
каки,бела,apple зелена,црна,светло сина,виолетова,кафе,сива,тифани
Повод:
Свадба,Забава,Роденден,Божиќ,Други
НАСТАН:
Настан & Партија Прибор,Други Празнична & Партија Материјали
Големина:
12Inch (30cm)
Ролери Нијанси:
Настан & Партија Материјали
Mfg Серија Број:
Партијата На Топла Танц
Настан & Партија Ставка Type:
Партија Deorations
Is_Customized:
Yes

Најдобри понуди