• Неодамнешно
Бесплатен Превозот 15pcs/Многу Зелена Боја Вештачки Зголеми Цвет Остава Голема Симулација Остава За DIY Најлон Порибување Цвет

Бесплатен Превозот 15pcs/Многу Зелена Боја Вештачки Зголеми Цвет Остава Голема Симулација Остава За DIY Најлон Порибување

DEN 114.24

Количина на стоки
Тековен

Ние ќе превозот од DHL, или ЕМС Слободни
Ние Брод на Светот, освен APO/FPO . Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 10 дена. Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање.9% Наплата Шпанија го Оценувате (точка пристигна) 3.
Други земји и пакет над 2 Кг, купувачите треба да си дозволат целиот превозот цена.7% Наплата Велика Британија го Оценувате (точка пристигна) 9. Најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : Како можам да се плати за мојата купување?
A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : cridet картичка; moneybooker;Т/T;western union. П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет?
A : имаме прогласи пакување детали за опис на секој производ, ве молиме проверете тоа, ви благодариме! П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение
.
Предмети се испраќаат од Кина преку Кина пост воздух mail,epacket,EMS,FEDEX,DHL. Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.0% Наплата Германија го Оценувате (точка пристигна) 11. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден.5% Наплата Канада го Оценувате (точка пристигна) 0.1% Наплата Франција го Оценувате (точка пристигна) 10. EMS превозот време за Земјата, Време на Испорака Работни Дена (не вклучувајќи празник) 5-7 8-11 12-14 15-19 20-22 >22 Работни Дена + сабота + недела 5-9 10-15 16-20 21-25 26-30 >31 сад го Оценувате (точка пристигна) 5 . Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.7% Наплата за Плаќање : Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ако објектот е неисправна на 1 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект. П : Колку чини да брод на мојата земја?
A : Пакет помалку од 2 Kg ќе биде испорачуван Кина Пост Воздухопловната која е бесплатна испорака до 26 земји како следниве : сад; Обединето Кралство; Австралија; Бразил; Канада; Италија; Турција; Шпанија; Малезија; Франција; Русија; Шведска; Нов Зеланд; Норвешка; Швајцарија; Јапонија; Тајланд; Ирска; Израел; Белгија; Полска; Јужна Кореја; Австрија; Германија; Данска; Сингапур.

Други карактеристики

Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци,Ronde Цвет
Стил:
Цвет
Повод:
Свадба
Број На Модел На:
Q4
Големина:
55x35mm
Стил:
Вештачки се Зголеми остава
боја:
Зелена
Пакет:
15pcs
користат за:
Свадба Букет Додаток За Колачи
is_customized:
Yes
Вид:
Екранот Цвет

Најдобри понуди