• Неодамнешно
  • -0 %
100pcs/многу 3.5-5cm бела Моделирање Полистирен пена круг топката Занает рачно изработени DIY Пупка Роза За Најлон Порибување Цвет Додатоци

100pcs/многу 3.5-5cm бела Моделирање Полистирен пена круг топката Занает рачно изработени DIY Пупка Роза За Најлон Порибување

DEN 604.00
DEN 604.32

Количина на стоки
Тековен


Боја : како на сл
КОЛИЧИНА : 100pcs
Големина : 35mm,50mm, ако треба други големина,ве молиме контактирајте со нас.
DIY Пример :
Сите нови клиенти чекор од нашата продавница ќе добијат бесплатен подарок.
Дното цена и најдобра услуга е она што ние секогаш се обидуваат да се направи.
Занаетите нешта може да имаат мали defectives,pls се разбере.
Слободен приоритет или express mail превозот можат да бидат понудени за нарачки износ над НАС$100.
Ние не сме одговорни за било локалните должност или данок на вашата земја.Бесплатен превозот цена е не вклучувајќи Увоз даноци.
Зачувам е безбедно за купувачи и продавачи, ние ви препорачуваме да изберете Зачувам, додека, исто така, поддршка на Кредитна картичка, Money bookers, Виза, Мастер-картичка, Western union итн.
Плаќање треба да се заврши во рок од 7 дена, доколку постои било каква тешкотија, ве молиме известете ме НАПРЕД.
Ве молиме кликнете на "Продажен Објект" за да пронајдете повеќе придобивки :
- Купони
Голем Попуст
- Фиксна Попуст
Прибл. време на испорака,може да се tackable. pls двојно проверете дали превозот адреса е точно и испорака и подобро со твоите тел број лево за во време на испорака . Благодарам многу! *Повратна информација*
Бидејќи вашето мислење е многу важно за нас,
искрено се надевам дека ќе може да го оставите позитивен фидбек за нас ако сте биле задоволни со нашите производи и услуги.
Фала многу однапред за вашето време и трпение !
Ако не беа задоволни со производи или услуги,
ве молиме да се надеваме дека контактирајте со нас пред да замине никакви негативни и неутрални повратни информации.
Ние ќе се обидеме најдобро да се направи компензација или да понуди решение за да ги задоволи вас. Ви благодариме! : )

Други карактеристики

Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци
Број На Модел На:
QT0030
Повод:
Свадба
Стил:
Цвет
Тип:
пупка роза
Материјал:
пена
боја:
Бела
Големина:
3.5cm,5cm

Најдобри понуди