• Неодамнешно
  • -21 %
50pcs Мини Лажни Пластични Овошје Мали Бобинки Вештачко Цвеќе Црвена Цреша Stamen DIY Свадба на Божиќ Декоративни Венци Букет

50pcs Мини Лажни Пластични Овошје Мали Бобинки Вештачко Цвеќе Црвена Цреша Stamen DIY Свадба на Божиќ Декоративни Венци

DEN 51.00
DEN 64.32

Количина на стоки
Тековен


50pcs Мини Лажни Пластични Овошје Мали Бобинки Вештачко Цвеќе Црвена Цреша Stamen DIY Свадба на Божиќ Декоративни Венци Букет Боја : како што е прикажано Овошје Големина : 10мм Материјал : пластични Прилики : дома декорација, свадба, роденден цвеќиња, цвеќиња фестивал. Термини : 100% сосема нов висок квалитет

Други карактеристики

Класификација:
Вештачки Цвеќиња
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
YONGSNOW
Цвет Стил:
Цвет Раководител
Повод:
Божиќ
Стил:
Цвет
Број На Модел На:
11-DB001
Тип:
бери
Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци, бери

Најдобри понуди