• Неодамнешно
  • -32 %
20Pcs Свадба Невестата Девојка Деверуша Флорални врвка за околу Рака Corsage Прилагодлива Лента се Зголеми Нараквици Церемонијата Партија Матурска Цвеќе Оркестарот

20Pcs Свадба Невестата Девојка Деверуша Флорални врвка за околу Рака Corsage Прилагодлива Лента се Зголеми Нараквици

DEN 480.00
DEN 705.12

Количина на стоки
Тековен

20 Pcs Свадба Невестата Девојка Деверуша Флорални врвка за околу Рака Corsage Прилагодлива Лента се Зголеми Нараквици Церемонијата Партија Матурска Цвеќе Оркестарот
Материјали : свила платно
Големина : Цвет дијаметар 7cm
Примена : свадба, забава, дома декор
Пакетот Вклучува : 20 парчиња

Други карактеристики

Број На Модел На:
a192
Класификација:
Вештачки Цвеќиња
Бренд Име:
Artknock
Цвет Стил:
Цвет Букет
Повод:
Свадба
Материјал:
Свила
Стил:
Цвет
Име:
corsage
Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци, Чај Се Зголеми

Најдобри понуди