• Неодамнешно
  • -5 %
[4 боја] (22heads/куп) 2017 Нови.Свила / Симулација / Вештачко цвеќе Камелија Романтични,Свадба/Булчински букет

[4 боја] (22heads/куп) 2017 Нови.Свила / Симулација / Вештачко цвеќе Камелија Романтични,Свадба/Булчински букет

DEN 757.00
DEN 796.80

Количина на стоки
Тековен


Добредојдовте во мојата продавница
Среќна свадба да ви!
Опис На Производот
Состојба : Нова
Боја : како на сликата
(ве молам да ми кажете боја кои сакате да ги нарачате ,или на друго место ќе превозот по случаен избор )
Мерење(за) :
Вкупна должина : 26cm
цвет дијаметар : 25cm
Ве молиме Имајте во предвид : Сите на нашиот Производ е сопствен рачно изработени така што не може да се направи секој во иста големина. Така, нашето мерење само за повикување само. Ние не можеме да прифатиме да се врати за големината на проблемот. Ве молиме прочитајте внимателно и да се размисли за ова пред да шопинг.
На секоја свадба
Најатрактивните во прилог на overflow невестата среќна насмевка на лицето
Во име на среќа и рацете рака букет
Поставен цвеќиња кои цветаат чиста изглед симбол на чистота на светоста на бракот за да ја искажат својата невеста
Почетокот на пролетта во срамежлив Во неговата сакана рака букет Ќе биде во рацете на нејзиниот грб околу лицето сакам
Чувство од срцето на среќа
Можеби треба да изгледа како најдобар ден..
Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!!
- Ве молиме пополнете во примачот име и презиме поради новата политика на руската обичаи,
било nondelivery нема да биде одговорен доколку клиентот не ги обезбеди
доволно информации кога прави нарачка.
многу убава!

Други карактеристики

Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци,Роуз
Бренд Име:
JINGYANGBEI
Повод:
Свадба
Стил:
Цвет
Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци
Бои:
бела,розова,зелена,жолта,виолетова,портокалова
is_customized:
Yes
Вид:
Рака држи цвет

Најдобри понуди