• Неодамнешно
  • -5 %
Бесплатен Превозот Не ' Рѓосувачки Челик 1 L Лепак Притисок Во Резервоарот

Бесплатен Превозот Не ' Рѓосувачки Челик 1 L Лепак Притисок Во Резервоарот

DEN 6064.00
DEN 6383.52

Количина на стоки
Тековен

, Ltd е специјализирана производител и извозник на издавање системи и опрема за сите индустрии.
Пакување & Испорака ПАКУВАЊЕ :
Стандардна извоз тетрапак пакување. Ние сме посветени да издавање дизајн, развој, производство и продажба. Сите течности може да биде точно се издаваат или од страна на воздушниот притисок или механичка сила. Компанијата Информации
Ningbo VMATIC Течни Контрола Индустрија Co. ако ви треба брзо експрес, можете да контактирате со мене, имаме договорената цена со изразат компанија, како што курирската служба DHL, UPS-от, FEDEX,ТНТ. ВРЕМЕ НА ИСПОРАКА :
3-8 дена по потврдувањето цел,детали за испорака датум треба да се реши според
производство сезона и цел количество. Јас може да се купи ниска количина за тест?
Да, се разбира, цените покажа на интернет, вклучувајќи го и превозот цена, но е ќ се земе околу 20-25 дена да вашиот место.
Ние со нетрпение очекуваме да го можност да услуга вашиот издавање барања. Дали ви се изврши увид на готови производи?
Да, секој чекор од производство и готови производи, ќе се излезе инспекција од страна на КК одделот пред превозот.
Висока Продуктивност
Брза Испорака
Водечките Ниво R & D Оддел
Искусни Маркетинг Менаџер
Професионален Дизајн Одделот
Прифати ОЕМ & ODM
Одлична Услуга По продажбата Ние им Служи на Врвот 500
ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ F AQ 1.
Бесплатен Превозот Не ' Рѓосувачки Челик 1 L Лепак Притисок Во Резервоарот
Детали 1pc 1 L притисок на резервоарот други потребни додатоци на цел износ, вклучувајќи брзо се изрази, како што се DHL, FEDEX, UPS-от или ТНТ. Кога ќе се направи за испорака по цел
Ние обично се направи за испорака во рок од 2 дена, ако цел голема количина или ОЕМ предмети, тоа ќе потрае подолго време. можете да изберете било бесплатен превозот метод во системот, ќе испрати у страна на над брзо се изразат. Историја 1 Нашите Фабрика Основана
нашата фабрика основана од 2009 година, започнете со нашите demestic продажбата 2 Добрата Продажба Во Кина
ние продаваме брзо и во нашите Кина Пазарот и да уживаат голем углед 3 Увозот & Извозот Одделот Утврдени
нашите увозот и извозот на одделот се воспостави, да започнеме нашиот меѓународната продажба 4 Продаде Брзо Странство
нашиот извоз годишна продажба износ стигнат до 5,000,000 ДОЛАРИ Сертификати
Обезбедување На Квалитет
Заштита На Вашата Исплата,
Безбеден Вашиот Цел На Нашите Предности
Висок Квалитет На Квалитетни Суровини, Напредни Објекти, Парична Казна И Процедури.

Други карактеристики

Број На Модел На:
VCPTS1L
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
VMATIC
Големина:
1L

Најдобри понуди