• Неодамнешно
  • -5 %
Шарени Метал Велосипед Велосипед Бел Велосипед Handlebar Ѕвоно Звук Лесно Фиксна Велосипед Бел BHU2

Шарени Метал Велосипед Велосипед Бел Велосипед Handlebar Ѕвоно Звук Лесно Фиксна Велосипед Бел BHU2

DEN 49.00
DEN 51.36

Количина на стоки
Тековен

Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. Постојат NOEXCEPTIONS!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. 1 x Бел за велосипед 1.
Направен од метал
Лесно да се поправи за да велосипед
Убаво и гласен звук
Светлината и модерен
Боја : Како на сликата (пратени по случаен избор),предмети ќе биде единствена боја веројатно откако ќе го купите повеќе,се надевам дека ќе разбере. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Ние само брод да се потврди цел адреси. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно.

Други карактеристики

сертификација:
CE/Rohs/CCC
Тип:
Обичен Бел
Големина:
5x5.2cm
Број На Модел На:
До 2015
Материјал:
Метал
Бренд Име:
ROBESBON

Најдобри понуди