• Неодамнешно
  • -16 %
Алуминиум Легура Велосипед Шише Носителот Планински Велосипед Шише Кафез Заградата Велосипедизам Пијат Шише За Вода Носителот Рек Циклус Додатоци

Алуминиум Легура Велосипед Шише Носителот Планински Велосипед Шише Кафез Заградата Велосипедизам Пијат Шише За Вода Носителот

DEN 59.00
DEN 70.08

Количина на стоки
Тековен

Стандардна пратка е Воздухопловната(20-35days. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина.
Ние ја поддржуваме 1 месец бесплатно замена, ако објектите се скршени unartificially (треба докази).и 6 месеци бесплатна repairment(што треба да го плати превозот надомест) и 12 месеци платени repairment(можете, исто така, треба да се обрне на превозот надомест). се достапни, но ќе треба да плаќаат екстра превозот надомест.
Алуминиум Легура Велосипед Шише Носителот Планински Велосипед Шише Кафез Заградата Велосипедизам Пијат Шише За Вода Носителот Рек Циклус Додатоци
5 Бои Алуминиум Легура Планински Велосипед Шише За Вода Кафез Велосипед Возење Велосипед Пијат Шише За Вода Рек Носителот Велосипед Додатоци
Димензии : 3. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.9 x 15cm
Материјал : Алуминиум Легура
Боја : Црна/Сребрена/Црвена/Сино/Жолтите
Објектот Карактеристики :
Сосема нов и висок квалитет
Корисно за велосипеди кои немаат носителот или несоодветна за рамка носителот
Погодно да се извлече пијат од шише носителот
Едноставен и практичен дизајн
Мали димензии и мала тежина
Цврстата структура, спречи деформација штета
Силно-зафати зглоб, поправи го држачот за да го цврсто
Погоден за различни видови на велосипеди, вклучително планински велосипед и виткање велосипед
Пакет Содржина :
1 * Алуминиумска Легура На Велосипед Велосипед Шише За Вода Кафез Носителот На Решетката
Почитувани клиенти ,Ние прифаќаме Alipay и други Зачувам. Па, ако не можете да ја примите вашата цел во времето, ве молиме контактирајте со нас прв(не се отвори спорот impetuously). Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.
Да научат како да се плати со кредитна картичка .
Да научат како да се плати со други начини.така вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
Ние зависи од задоволството на нашите клиенти за да се успее.
Обично,цел ќе бидат испратени во рок од 3 работни дена.Во моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер.
Па само да не контактирате!
.
Научете како да го плаќаат со Банкарски Трансфер,
Научете како да го плаќаат со Western Union ® , .

Други карактеристики

Тежина (g):
Помалку од 75g
Број На Модел На:
Алуминиум Легура На Велосипед Велосипед Шише За Вода Кафез Носителот На Решетката
Бренд Име:
Eshylala
Име:
Алуминиум Легура Велосипед Шише Носителот

Најдобри понуди