• Неодамнешно
  • -48 %
ЗАПАД ВЕЛОСИПЕД Велосипед Полици + Торба за Велосипед Багаж Велосипед Додатоци V Диск Кочница Потпирачот Велосипедизам Задните Седло Торба + Велосипед Багажник

ЗАПАД ВЕЛОСИПЕД Велосипед Полици + Торба за Велосипед Багаж Велосипед Додатоци V Диск Кочница Потпирачот Велосипедизам

DEN 2546.00
DEN 4896.00

Количина на стоки
Тековен


Рек Име : 50kg Капацитет Велосипед Полици + Торба за Велосипед Багаж Велосипед Додатоци V Диск Кочница Велосипед Потпирачот Велосипедизам Задните Седло Торба + Велосипед Багажник
[Име] по брзо ослободување велосипед рек велосипед додатоци и опрема footstock V диск сопирачки
[Материјал] Алуминиум
[Боја] црна
[Size] полица должина 55 * ширина 14.5 CM, панел должина 35.5 * ширина 14.5 CM
[Спецификации] за помалку од 33 MM седат род инсталација
[Производи] 1300 g тежина околу
[Имајќи] марка во 10 KG, всушност, може да се носат за 50 KG, вистинската сила во вашата одлука да се земе пол.
[Опис на производот] модерен дизајн со висок квалитет на алуминиум легура брзо ослободување
Shippment : (Кина Пост, Singpore Пост, EMS, DHL, UPS-от, Fed Ex, ТНТ)
10-20 Работни Дена | Јапонија, Сингапур, Кореја, Малезија, Тајланд, Индонезија
12-25 Работни Дена | Сад, Канада, Велика Британија, Германија, Франција, Италија, Израел, Австрија, Австралија, Ирска, Бугарија, Полска
12-26 Работни Дена | Норвешка, Португалија, Шведска, Швајцарија, Словачка, Грција, Унгарија, Белгија, Данска, Финска, Словенија, Хрватска, Шпанија
13-27 Работни Дена | Турција, Нов Зеланд, Руски, Украина, Белорусија, Филипини, Романија, Литванија
20-45 Работни Дена | Бразил
Големина или да Одговара на Прашања
Големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации. Ве молиме проверете ги спецификации пред да нарачате. Ако најдете големината на производите не ви одговара, можете директно да контактирате со нас.
Боја На Несовпаѓање
Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл. Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.

Други карактеристики

Тип:
Карго Полици
Бренд Име:
Запад Велосипедизам
Материјал:
Легура
Големина:
shelf length 55cm * width 14.5cm, panel length 35.5 * width 14.5cm
Капацитет (Оптоварување):
Околу 50 КГ
Систем За Сопирање:
V Диск Сопирачки
Рек Дизајн:
Карго
Рек Боја:
Црна
Рек Употреба:
Планински Велосипед / Патот Велосипед / Mtb Ciclismo Bicicleta
Багажник на Потекло:
Yiwu, Кина(Копно)
is_customized:
Yes

Најдобри понуди