• Неодамнешно
  • -25 %
Мултифункционален ноќ возење велосипед taillights супер светло велосипед опашка светла велосипед на возилото

Мултифункционален ноќ возење велосипед taillights супер светло велосипед опашка светла велосипед на возилото

DEN 345.00
DEN 460.32

Количина на стоки
Тековен


започнете
крајот Име на Производ : Ноќно возење ДОВЕДЕ директно задните taillight Тип на Производ : HB-8004 Производ бренд : HUIBO Производ Материјал : ABS + КАКО Производ Големина : 70mm X47mm X35mm Светлина монистра : 4 0.5 W црвено Напојување : две ААА батерии Производ Конфигурација : полнење преку USB кабел, handlebar рака
Поле на примена : отворено на возилото

Други карактеристики

Монтажа Сместување:
Seatpost
сертификација:
3C
Напојување:
Батеријата
Бренд Име:
FETESNICE
Број На Модел На:
006

Најдобри понуди