• Неодамнешно
GUB B211 B212 B215 B216 B218 B219 Велосипед Шише за Вода Носителот Велосипедизам Карбонски Влакна MTB Велосипед Кафез Планината 22g Црна

GUB B211 B212 B215 B216 B218 B219 Велосипед Шише за Вода Носителот Велосипедизам Карбонски Влакна MTB Велосипед Кафез

DEN 714.72

Количина на стоки
Тековен

Детали за производот Име : GUB карбонски влакна литургија рамка (шест дел)
Модел : (Б-211) (Б-212) (Б-215) (Б-216) (Б-218) (Б-219)
Материјал : 3 K карбонски влакна
Боја : Црна
Тежина : Околу 22 грама Производ Слика
'
плаќање
1,ние ги поддржуваме сите следниве метод на Плаќање,како што се visa,Boleto,Mastercard,Запад унија,webmoney и така натаму.
2,Плаќањето мора да биде во рок од 5 дена по ред.
3,Ако се направи плаќањето не е успешно, ве молиме проверете ги вашите нарачки, доколку тоа се уште не е решен, ве молиме контактирајте со нас.
4,ве Молиме проверете го вашето име(Особено руски клиенти), адреса и телефонски број, пред да плати, во спротивно не ќе ги добиете пакет.
Пратката&Испорака
1,ние guaratee да брод од 48 часа по исплата потврда,пред да се испрати стоката ние ќе ви испратиме масажа во Aliexpress.ве молиме проверете го ова.
2,ние ги поддржуваме многу превозот методи.Нормално, пакети ќе пристигне во рок од 45 дена.
3,за Да пратите вашиот pakages, ве молиме посетете ја
4,Топли совети : Со цел да се намали телесната тежина, така што цените се разумни, сите наши производи колку што е можно да не се користи на надворешното пакување кутија, освен неколку ранливи на употребата на производи надвор од pckaging.
Враќање&Наплата
1, ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас навремено.
2, ако ви треба наплата или враќање, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се справи со вас во рок од 48 часа.
Повратни информации
Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи,ве молиме слободно контактирајте со нас,ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне,
Ако сте задоволни со нашите производи,ве молиме да ни остават 5-ѕвезда повратни информации и некои слики од нашите производи,ви благодарам многу.

Други карактеристики

Бренд Име:
GUB
Тежина (g):
Помалку од 75g
Број На Модел На:
Б 211/Б 212/Б 215/Б-216/Б 218/Б-219
Функција:
САМО 22g
Материјал:
3K Карбонски Влакна
карбонски влакна шише за вода кафез:
Велосипедот Шише Носителот
Вид:
велосипедизам целосна карбонски влакна шише за вода кафез
шише за вода планината:
за велосипед
јаглерод шише кафез:
Лесен
шише кафез:
планински велосипедизам mtb
Тип На Единица:
парче
Тежина На Пакет:
0.1kg (0.22lb.)
Пакет Големина:
30cm x 20cm x 10cm (11.81in x 7.87in x 3.94in)

Најдобри понуди