• Неодамнешно
  • -10 %
Fouriers велосипед велосипед Компјутер Планината 31.8 mm Handlebar Прилагодливи За GARMIN Edge 200 500 510 520 810 1000 MIO Bryton 330 310 530

Fouriers велосипед велосипед Компјутер Планината 31.8 mm Handlebar Прилагодливи За GARMIN Edge 200 500 510 520 810 1000

DEN 1224.00
DEN 1360.32

Количина на стоки
Тековен

1pc Fouriers Компјутер Планината За Матични Компатибилен За Garmin Edge MIO Go Pro Камера ХА-S017 Компатибилен со GARMIN Edge® 1000 & MIO® & Bryton® 100 / 310 / 330 / 530. За Ø31.8 справи со бар. Арм должина прилагодливи.
Со Ø31.8 x Ø25.4 shim & Ø31.8 x Ø22.2 Карактеристики На Производот : . Компатибилен со GARMIN Edge® 1000 & MIO® & Bryton® 100/ 310/ 330/ 530 . За Ø31.8 handlebar . Арм должина прилагодливи . Материјал : AL6061-T6 тело, пластичен адаптер . Тежина : 41g . Боја : Sandblast црна anodize

Други карактеристики

Број На Модел На:
ХА-S017
Stopwatch (стоперка) и Додатоци:
За GARMIN Edge 1000 & MIO
Тежина:
41g

Најдобри понуди