• Неодамнешно
  • -49 %
ЗАПАД ВЕЛОСИПЕДИЗАМ 120Psi Велосипедизам Нога Пумпа Преносни Мини Велосипед Пумпа Црево Гуми Inflator A/V F/V Ultralight MTB Патот Велосипед Воздушна Пумпа

ЗАПАД ВЕЛОСИПЕДИЗАМ 120Psi Велосипедизам Нога Пумпа Преносни Мини Велосипед Пумпа Црево Гуми Inflator A/V F/V Ultralight

DEN 446.00
DEN 874.56

Количина на стоки
Тековен


Велосипед Воздушна Пумпа Име : ЗАПАД ВЕЛОСИПЕДИЗАМ 120 Psi Велосипедизам Нога Пумпа Преносни Мини Велосипед Пумпа Црево Гуми Inflator A/V F/V Ultralight MTB Патот Велосипед Воздушна Пумпа Параметар Бренд : ЗАПАД ВЕЛОСИПЕДИЗАМ Име : Велосипед Мини Нога Пумпа Боја : Езерото Сина База : Силна Пластика Нето Тежина : Околу 283g Материјал : Алуминиум Легура Тело + Здрав Пластична Рачка Големина : Кертриџ Дијаметар : Околу 3,5 CM; Велосипед Пумпа Тело Висина : Околу 33 CM Barometic Притисок : Maxinum 120 PSI Одговараат за : Планински Велосипед / Патот Велосипед / Топката Уста : Генерички сад и Франција устата Карактеристики : Костим за Schrader Presta Вентил; Преносни; Ultralight; Вграден-во со Висок Притисок; Мулти-Функционални Гас Млазницата
Shippment : (Кина Пост, Singpore Пост, EMS, DHL, UPS-от, Fed Ex, ТНТ)
10-20 Работни Дена | Јапонија, Сингапур, Кореја, Малезија, Тајланд, Индонезија
12-25 Работни Дена | Сад, Канада, Велика Британија, Германија, Франција, Италија, Израел, Австрија, Австралија, Ирска, Бугарија, Полска
12-26 Работни Дена | Норвешка, Португалија, Шведска, Швајцарија, Словачка, Грција, Унгарија, Белгија, Данска, Финска, Словенија, Хрватска, Шпанија
13-27 Работни Дена | Турција, Нов Зеланд, Руски, Украина, Белорусија, Филипини, Романија, Литванија
20-45 Работни Дена | Бразил
Големина или да Одговара на Прашања
Големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации. Ве молиме проверете ги спецификации пред да нарачате. Ако најдете големината на производите не ви одговара, можете директно да контактирате со нас.
Боја На Несовпаѓање
Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл. Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.

Други карактеристики

Материјал:
Пластични
Бренд Име:
Запад Велосипедизам
Големина:
33cm
пумпа дизајн:
Велосипед Нога Бустер Пумпа
Притисок вредност:
Околу 120 Psi
Кертриџ Дијаметар:
околу 3,5 см
Велосипед Пумпа Тело Висина :
Околу 33 cm
објектот стил:
Велосипед Додатоци /Велосипед Гуми Tools / Висок Притисок Велосипед Надувување Пумпа
Нето тежина:
За 283g
Максимален капацитет:
езеро сино
Материјал:
Здрав Пластична Рачка, Алуминиум Легура Тело
Карактеристики:
Одговараат за Schrader Presta Вентил; Преносни; Ultralight
Број На Модел На:
YP0711041

Најдобри понуди