• Неодамнешно
  • -10 %
Велосипедот Светлина 8000 Lumens 5 Режим КРИ XM-L2 T6 LED велосипедизмот Пред Светлина Велосипед светлина Светилка Факел Водоотпорен велосипедизам светлина+Bick клип

Велосипедот Светлина 8000 Lumens 5 Режим КРИ XM-L2 T6 LED велосипедизмот Пред Светлина Велосипед светлина Светилка Факел

DEN 388.00
DEN 431.52

Количина на стоки
Тековен

1) може да се врати на производи во 7days откако ќе ја прими за да нема причини(не Ви се допаѓа тоа,на твојот пријател или момче пријател не ми се допаѓа). Материјал : Алуминиум Легура
18.Производот не може да се врати ефект на продажба 2) Ако постои квалитетот проблем со производи,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе се реши тоа веднаш штом ќе ги добиете на вашата е-пошта. Боја : Црна
Производ Вклучува
1*T6/L2 Фенерче
1*велосипед клип
Услуга време : Услуги работно време : 08 : 30-23 : 00(Кина Време) Ако Услуги не се онлајн,ве молиме размислете за купување на предмети директно,ние ќе го организира испорака за вас како е можно поскоро Било какви прашања или прашања,е-мејл мене 24 часа на ден,или кликнете'service центар". Траење : 3-5 часа
13.Ве молиме проверете пратката пред да потпишете. Ве молиме проверете пратката пред да потпишете.Ако тоа е квалитетот проблем,ве Молиме да се земе и да се опише проблем да servicer ,кога ќе го добиете вашиот врати пратката,ние ќе размена на тоа за вас.Pls контакт ако имате проблеми. Вклучете Локација : Опашка-кап
15. Батеријата Конфигурација :
3 x AAA батерии ИЛИ 1 X батерија 18650
11.Услуга пренесува време е предвидено од страна на превозникот. Ако не сте задоволни со предмети, ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти негативни повратни информации, ние секогаш ќе се обидуваме се потрудиме да го реши проблемот и ние го цениме вашиот позитивен фидбек. Тип На Прекинувач : Clicky/Clickie
14.Пошта ќе биде испратена веднаш штом пакетот е обработени за пратката. Влезен Напон : 3.За Трошоци за Испорака : Ние ќе брод преку EMS,DHL,Fedex,UPS-от,превозот 4-7 работни дена во зависност од земјата на испорака на услугата.За да се избегне данок или намалување на данок за вас,ние ќе го пријават како "ПОДАРОК" со помала вредност. Посебни Карактеристики : Zoomable
17. Модел : FL023
2. Сите цени се со FOB. Кога сте задоволни со нашата предмети, ве Молиме притиснете на дното 'потврди нарачка примени" на aliexpress.само замена по 7 дена. Начини : 5
8.Ние ќе го организира испорака во рок од 3 дневна по приемот на вашата исплата.Ве молиме љубезно ве молиме да нè контактирате за било превозот прашања.
Ве молиме да го прочитате целосниот опис на производот пред наддавање. Леќи На Камерата : Конвексен Леќа
16.Следење на број ќе се обезбедува која ќе може да се задржи следење на пакет онлајн. Ако е оштетен, ве молиме да одбие да го потпише.

Други карактеристики

Монтажа Сместување:
Рамка
Број На Модел На:
T6 L2
Бренд Име:
TRLIFE
Напојување:
Батеријата
сертификација:
CE FCC
Тип:
Рефлектори
Позиција:
Пред Светлина
is_customized:
Yes

Најдобри понуди