• Неодамнешно
ДТ XRM100 предната вилушка налепници планински велосипед Предната вилушка налепници Велосипед водоотпорен налепници велосипед предната вилушка decals

ДТ XRM100 предната вилушка налепници планински велосипед Предната вилушка налепници Велосипед водоотпорен налепници велосипед

DEN 518.40

Количина на стоки
Тековен

- Налепници немаат позадина во боја. Состанок на вашите потреби е нашата прва цел, ви Благодарам.Инкџет контура сечење-модел на налепка на боја од CMYK комбинација -избор на Боја е повеќе шарени. - Налепници со водоотпорен сончање материјал. Прво, налепници од задниот дел на хартија слој да се откине, и потоа ископирајте го во локацијата што сакате да го залепите, и на крај постепено притиснете рака за да се избегне меур, кои се обрне посебно внимание, ако тоа е инк-џет контура сечење тип На тркала налепници треба да се намали во едно, откине поддршка на состојба, додека лепење на налепницата 2.
Нашите налепница тип и метод на работа 1. - Овој модел на налепка на боја од CMYK комбинација. Прво, назад лист слој нагоре, 180 степени да се откине назад хартија слој, така што налепници во прилог на трансфер филм, вториот чекор, трансфер на хартија ќе се држиме до локацијата што сакате да го залепите, третата страна, притиснете, И потоа отстранете површината на пренос на филмот 3. - Избор на боја е повеќе шарени .Име : DT ШВАЈЦАРСКАТА XRM100 Предната вилушка налепница Големина : планински велосипед големина 26,7. -Налепници немаат позадина во боја.Инкџет форма за сечење. -Налепници со водоотпорен сончање материјал. - отворено средина може да се користи за 5 години - Налепници се поделени во три слоја, треба да се користи за пренос на филмот да паста.Пвц солидна боја филм форма намали тип налепници. - Налепници се поделени во три слоја, треба да се користи за пренос на филмот да паста. - Боја може да биде само монохроматски или едноставна комбинација. Ако ви треба други бои, ве молиме оставете порака или да ни испратите порака Гаранција : Ако може да ни даде позитивни повратни информации, ние ќе биде многу благодарен Ако не сте задоволни, ние исто така би сакале да не контактирате прво, ние ќе ве контактираме веднаш да се справи со работа, но ако стоката се оштетени или изгребан, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ја преземе одговорноста. - отворено средина може да се користи за 3 години. - отворено средина може да се користи за 3 години . Прво, назад лист слој нагоре, 180 степени да се откине назад хартија слој, така што налепници во прилог на трансфер филм, вториот чекор, трансфер на хартија ќе се држиме до локацијата што сакате да го залепите, третата страна, притиснете, И потоа отстранете површината на трансфер филм.5,29 инчен употреба на боја : Ние нудиме неколку заеднички бои во производот својства за да го изберете.

Други карактеристики

боја:
Магента, сина, црвена, темно сива, зелена, друга боја
Бренд Име:
READU
Тип:
Налепници
Име:
предната вилушка налепници
Големина:
26/27.5/29inch планински велосипед

Најдобри понуди