• Неодамнешно
  • -19 %
6x Батерија 18650 Складирање Кутија со Кабел за Велосипед Светлина Водоотпорен Батеријата Случај Велосипедизам Додатоци

6x Батерија 18650 Складирање Кутија со Кабел за Велосипед Светлина Водоотпорен Батеријата Случај Велосипедизам Додатоци

DEN 622.00
DEN 767.52

Количина на стоки
Тековен

Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4. Не користите уредот во вода. Водоотпорен стандард е IPX4 Пакување листа : 1 парче Водоотпорен 6x батерија 18650 кутија случај. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Ве молиме контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.4 V Излезниот Напон 8.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно . Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Нашата цел е на клиентите задоволство!
7.2 USB Max Излез 2000m A Големина 60x45x100mm Нето тежина 150g Ако Батеријата Вклучени Нема Забелешка ве Молиме да се стави во батеријата во вистински начин. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Полнење кога моќ индикатор за светло трепка. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака
1.4 V Текот на испуштање заштита напон 5 V Празнење заштита тековната 9 A Режим на тековната Под 10µA USB Излезен Напон 5 V+/-0. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. (без батерија )
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.

Други карактеристики

боја:
Црвена, Сина, Црна
Монтажа Сместување:
Handlebar
Напојување:
Батеријата
сертификација:
CCC
Број На Модел На:
Батеријата Случај
Бренд Име:
VASTFIRE
Објектот:
Батерија за Чување на Велосипед Светилка
Функција:
Чување кутија за батеријата
Големина:
45x45x100mm
Водоотпорен:
IPX4

Најдобри понуди