• Неодамнешно
  • -49 %
ЗАПАД ВЕЛОСИПЕДИЗАМ T6 LED Headlamp 2 XPE LED 800 Lumens USB Полнење Батерија 18650 Светло Главата Светилка Светла Велосипедизам Велосипед Светлина

ЗАПАД ВЕЛОСИПЕДИЗАМ T6 LED Headlamp 2 XPE LED 800 Lumens USB Полнење Батерија 18650 Светло Главата Светилка Светла Велосипедизам

DEN 959.00
DEN 1879.68

Количина на стоки
Тековен


Велосипедизам Светлина Име ЗАПАД ВЕЛОСИПЕДИЗАМ T6 LED Headlamp 2 XPE LED 800 Lumens USB Полнење Батерија 18650 Светло Главата Светилка Светла Велосипедизам Велосипед Светлина
Спецификација за производ Име на Производ : Полнење Висока Моќност Светлата 3 Светлина Големина : За 57*58*40 ММ Тежина : Околу 269g ( Светлата NW); За 324g (Со Кутија) Лумен : Околу 500 Lumens / Медиум; Околу 800 Lumens / Потенцира Батерија : 18650*2 ( една батерија светилка може да се користи и нормално) Боја : Црна LED Светло Извор : T6 LED & 2 XPE LED Светло Материјал : Алуминиум Легура Начини : Една Светлина (Средината); Две Светлина (на Двете Страни); Сите Светло; 3 LED Трепкане Пакет : Светлата, USB Кабел, Монтажа Рамка Висока Моќност Светлата Карактеристики : Супер Светло; Ротирачки Зум; Фокусна Должина Прилагодливи Трајни и Стабилни; Преносни; Долго Трчање Време
Shippment : (Кина Пост, Singpore Пост, EMS, DHL, UPS-от, Fed Ex, ТНТ)
10-20 Работни Дена | Јапонија, Сингапур, Кореја, Малезија, Тајланд, Индонезија
12-25 Работни Дена | Сад, Канада, Велика Британија, Германија, Франција, Италија, Израел, Австрија, Австралија, Ирска, Бугарија, Полска
12-26 Работни Дена | Норвешка, Португалија, Шведска, Швајцарија, Словачка, Грција, Унгарија, Белгија, Данска, Финска, Словенија, Хрватска, Шпанија
13-27 Работни Дена | Турција, Нов Зеланд, Руски, Украина, Белорусија, Филипини, Романија, Литванија
20-45 Работни Дена | Бразил
Големина или да Одговара на Прашања
Големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации. Ве молиме проверете ги спецификации пред да нарачате. Ако најдете големината на производите не ви одговара, можете директно да контактирате со нас.
Боја На Несовпаѓање
Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл. Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.

Други карактеристики

Монтажа Сместување:
Handlebar
сертификација:
Запад Велосипедизам
Број На Модел На:
YP0701189
Бренд Име:
Запад Велосипедизам
Напојување:
USB
Напојување:
2*18650
светлината материјал:
Алуминиум Легура
3 Светлина Големина:
За 57*58*40 ММ
боја:
Црна
Тежина:
About 269g (Headlight NW) / About 324g (with Box)
Осветленоста:
500 Lumens/ Медиум; 800 Лумен / Highlight
led извор на светлина:
T6 LED & 2 XPE LED
користат за:
Велосипедот / MTB / Road Biker / Работи / Велосипедизам
Велосипед Светлата Режими :
Една Светлина (Средината); Четири Светлина (на Двете Страни); Сите Светло; 5 LED Трепкане
Пакет:
Headlamp, USB Кабел, Монтажа Рамка

Најдобри понуди