• Неодамнешно
  • -5 %
СР SUNTOUR Вилушка Далечински Lockout Рачката

СР SUNTOUR Вилушка Далечински Lockout Рачката

DEN 684.00
DEN 720.00

Количина на стоки
Тековен

Боја : Црна Компатибилен со СР Suntour Axon, Epicon, Raidon, XCR, и NCX суспензија гранки кои имаат далечински lockout објект .
[100% оригинални] внатрешна кабел со 67cm

Други карактеристики

Должина На Ножот:
сите
Употреба:
BMX,Круизери,Планински Велосипеди,Велосипеди на Патот
Материјал:
Легура
суспензија:
Yes
Број На Модел На:
SUNTOUR
ОДГОВАРА ЗА:
сите
Тип:
сите
Големина На Тркало:
сите
Тип:
Пролет Вилушка (Низок степен на пренос Не-амортизацијата)
Големина На Тркало:
Никој

Најдобри понуди