• Неодамнешно
2013 УНО 6 Лесни 3D 6061 Алуминиум легура Матични Велосипед матични Велосипед матични 31.8*70/80/90/100/110/120/130mm 7 степени

2013 УНО 6 Лесни 3D 6061 Алуминиум легура Матични Велосипед матични Велосипед матични 31.8*70/80/90/100/110/120/130mm

DEN 1430.40

Количина на стоки
Тековен


Име : 2013 УНО 6 Лесни 3 D 6061 Алуминиум легура Матични Велосипед матични
Боја : црна
Материјал : 6061 алуминиум легура
Предната вилушка Калибар : 28.6 mm
Матични висина : 40mm
Агол : 7 степени
Големина : 31.8*60/70/80/90/100/110/120/130mm
60mm тежина : 87g
70mm тежина : 91g
80mm тежина : 97g
90mm тежина : 101g
100mm тежина : 102g
110mm тежина : 110g
120mm тежина : 115g
130mm тежина : 120g
Изработени во Тајван
Важни Забелешки : По ставен на ред ,pls дозволете ми да знам од која големина ти треба.ви благодариме!

Други карактеристики

Материјал:
Алуминиум легура
Handlebar Менгеме Дијаметар:
31.1 - 32.5 mm
Бренд Име:
SENQI
Висина:
36 - 45mm
Вилушка Менгеме Дијаметар:
28.6
Palce на потекло :
Тајван
боја:
Црна

Најдобри понуди