• Неодамнешно
  • -41 %
DNM AOY-36RC велосипед Задните Шокови планински велосипед скочниот апсорбер близнак шок апсорпција суспензија 165/190/200mm велосипед задните шок

DNM AOY-36RC велосипед Задните Шокови планински велосипед скочниот апсорбер близнак шок апсорпција суспензија 165/190/200mm

DEN 5454.00
DEN 9244.80

Количина на стоки
Тековен

Производ параметри : Бренд : DNM Тежина : 300grams / 0.66 lb - 165mm (6.50 во) Гас млазницата агол : 30 степен Тело : 6061 dura mater Вретено : тешко хром третман За : XC / Трага во Боја : црно злато Димензии : 165 * 35 мм (6.50 * 1.38 во) 190 * 50mm (7.83 * 1.97 во) 200 * 55мм (7.87 * во 2.0)

Други карактеристики

боја:
165x35mm, 190x50mm, 200x55mm
Бренд Име:
TOTTA
Број На Модел На:
dnm aoy-36rc
Големина:
165mm / 190mm / 200mm
Материјал:
Алуминиум/Легура
Употреба:
Планински Велосипеди

Најдобри понуди