• Неодамнешно
  • -26 %
МИШЕЛИН Велосипед Цевка 26 Планински Велосипед Внатрешна Гума Висок Квалитет Butyl Гума Велосипед Пункција Пневматик Одговара Schrader/Presta Вредност

МИШЕЛИН Велосипед Цевка 26 Планински Велосипед Внатрешна Гума Висок Квалитет Butyl Гума Велосипед Пункција Пневматик

DEN 674.00
DEN 911.04

Количина на стоки
Тековен


Име : МИШЕЛИН Велосипед Цевка 26" Планински Велосипед Внатрешна Гума
Боја : Црна
Големина : 26"*1.1-2.6
Нето Тежина : Околу 157g-350g.
Usuage : 26"*1.1-2.6 34mm Presta/Американски Вредност Планински Велосипед Внатрешна Цевка
Одговара Вредност : Presta/ Американски Вредност 34-60mm
Материјал : Висок Квалитет Butyl Гума.
Се истакна : Оваа цена е за 1 парче , не 1 пар ,ако треба купи 1 пар,ве молиме изберете 2 парчиња,имаме екстра 3% попуст за 2 парче,ве молиме цел директно,ние може да се испрати за вас како вашата цел,ви благодариме!

Други карактеристики

Употреба:
Планински Велосипеди
Број На Модел На:
Мишелин 26*1.1/2.6
Тип:
Цевка
Бренд Име:
Мишелин
Големина:
26*1.1/2.6
Ширина:
1.1-2.6
боја:
Црна
Материјал:
Висок квалитет butyl гума
Одговара:
Планински Велосипед 26* 1.1/2.6
Одговара На Вредноста:
Американската/Presta Вредност 34mm-60mm
Нето тежина:
Околу 150g-380g

Најдобри понуди