• Неодамнешно
  • -30 %
Велосипедот Хидраулични Сопирачки Крварат Алатка за Полнење За Shimano, Tektro, Margura и Серија Диск Сопирачки Систем Користи Минерално Масло Кочница SW0018

Велосипедот Хидраулични Сопирачки Крварат Алатка за Полнење За Shimano, Tektro, Margura и Серија Диск Сопирачки Систем

DEN 537.00
DEN 767.52

Количина на стоки
Тековен

УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.Анти-корозија Цилиндар, за Повеќе Време Крварење, Направени во Данска
2. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.Варира адаптери за различни сопирачки систем
Да СЕ ЗАБЕЛЕЖИ : ако треба сите адаптери, тоа е подобро да се купи и Минерални Масла и ТОЧКА Течност АЛАТКА за ПОЛНЕЊЕ
Важни Информации : Комплет имаат посебни адаптери за Полнење е модел, така што производот ќе добиете може да се разликува од сликите прикажани
1.Англиски Упатството За
4. Ние ќе се најде на најниска цена за вас!
2. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Ние ќе се обидеме потрудиме да обезбеди најдобра услуга и споделување на повеќе квалитетни модни елементи со вашите клиенти! Ние не ќе се открие некоја од нашите информации, само на ваше име. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. (Освен некои земји и APO/FPO)
2.Опис ве Молиме забелешка : не се вклучени течни нафтени
1. Ние само брод да се потврди цел адреси.
Ние прифаќаме alipay тука. За Минерални Масла Крварат за Полнење, е добро за SHIMAN0, Margura, и сите сопирачки систем и вилушка користење на Минерални Масла. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.Професионални Крварат Блок, Блиску и Caliper адаптер за DOT или Минерални Систем
5.Силиконски Црева Направени во Јапонија
3.Изработка на Крварење на една Лесна Работа
6.
Било кредитна картичка или банкарска картичка преку Pay Pal за Плаќање и Банката на Нацрт. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Почитувани пријатели, ако откажување на цел или друга причина, сите наплата ќе се вратам на вашата сметка во рок од 7-10 дена преку Aliexpress.
Ако сакате да се плати од страна на било кој друг начин, ве молиме контактирајте со нас пред вашата исплата.

Други карактеристики

Големина:
Use for Shimano, Tektro, Margura
Број На Модел На:
SW0018
Систем За Сопирање:
Хидраулични Диск Сопирачки (Хидраулична Сопирачка Рампа)
Бренд Име:
sonicworks
Компоненти:
Хидраулични Сопирачки Крварат Алатка За Полнење

Најдобри понуди