• Неодамнешно
  • -7 %
JQORG 12G Краци Дијаметар 2.6 mm Директно се Повлече Велосипед Краци на 304 Нерѓосувачки Челик Материјал Електричен Велосипед Краци Директно Главата Краци

JQORG 12G Краци Дијаметар 2.6 mm Директно се Повлече Велосипед Краци на 304 Нерѓосувачки Челик Материјал Електричен Велосипед

DEN 607.00
DEN 652.80

Количина на стоки
Тековен


Материјал : 304 од не ' рѓосувачки челик
Структура : прави се повлече, еднакви дијаметар
Зборуваше тело : цилиндар
Дијаметар : 2.6 mm
Боја : осветлување sliver
Површина : полирање 5-6 часа
Должина : купувачот го изберат
Брадавиците : 13mm должина месинг брадавица
Продажба единица : 1 lot=36pcs краци+36pcs брадавиците

Други карактеристики

боја:
Бренд Име:
JQORG
Должина (mm):
251 - 305mm
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
боја:
sliver
Материјал:
304 Од Не ' Рѓосувачки Челик
Структура:
директно се повлече
Продажба единица:
многу
Еден многу количина:
36 парчиња краци и 36 парчиња брадавиците
Дијаметар:
2.6 mm
Зборуваше тело spec:
Цилиндар
Брадавица spec:
13mm должина месинг брадавица
60-300мм прилагодите:
Во 60-300 спектар било должината може да се направи

Најдобри понуди