• Неодамнешно
Велосипедот Диск Кочница Влошки за SRAM Водич РСЦ, РС, R, Страствен Трага, 4 Pistions Диск Кочница, Златен Метал, 2 Пар/ORD

Велосипедот Диск Кочница Влошки за SRAM Водич РСЦ, РС, R, Страствен Трага, 4 Pistions Диск Кочница, Златен Метал, 2 Пар/ORD

DEN 141.60

Количина на стоки
Тековен

Диск Кочница Влошки за SRAM Водич РСЦ, РС, R, Страствен Трага, 4 Pistions Диск Кочница Материјал : Злато Целосна Metall Сите временски услови. Одлична дисипација на топлина, Крајната долг живот Многу подобри перформанси од Смола Полу-Метални Влошки. Исто Кочница Моќ како Оригиналниот СТРАСТВЕН Влошки!!! Тестиран од Страна на TUV Rheinland со Стандардите на ЕУ, EN14766 : 2005

Други карактеристики

Употреба:
Планински Велосипеди,Детска' Велосипеди,Патот Велосипеди,Круизери,BMX
Бренд Име:
COOMA КАРПА
Големина:
X0 Trail
Број На Модел На:
X0 Трага
Систем За Сопирање:
Хидраулични Диск Сопирачки (Хидраулична Сопирачка Рампа)
Компоненти:
Влошки
Материјал:
Злато Целосен Метал

Најдобри понуди