• Неодамнешно
500PCS Длабоко ритам топката имајќи MR85ZZ мотор лагери 5 * 8 * 2.5 mm прецизност висока-брзина на топката лежишта MR85ZZ

500PCS Длабоко ритам топката имајќи MR85ZZ мотор лагери 5 * 8 * 2.5 mm прецизност висока-брзина на топката лежишта MR85ZZ

DEN 3455.52

Количина на стоки
Тековен


Имајќи Тип : MR85 ZZ
Имајќи дијаметар : 5
Имајќи OD : 8
Имајќи висина : 2.5
Структура : Длабоко Жлебот
Тип : Топка
Запечатени : ZZ
Дали стандардни делови : стандардни делови
Употреба карактеристики : висока брзина
Материјал : имајќи челик
Употреба : Широко се користат во дигитални камери, електронски производи, мали машини, спортска опрема, електрични играчка автомобили, модел авиони, мотори, микро-мотори, компјутер вентилаторот за ладење, фитнес опрема, масажа појас, пневматски и електрични алатки, риболовни средства, high-end играчки, спојки НЛО везови машини, принтери, каси, скејт чевли, тркала, управувањето со правосмукалка четка итн.
Точноста класа : P0 P5 P6 P4 ABEC-1 ABEC-3 ABEC-5 ABEC-7
Оценка : ZV1 ZV2 ZV3
Испорака Време : 2 дена по ред

Други карактеристики

Број На Модел На:
MR85ZZ
Материјал:
Челик
Употреба:
Имајќи

Најдобри понуди