• Неодамнешно
GUB G83 Велосипед Handlebar Extender Управување со Прилагодлив Држач за Поддршка Стојат за Телефонот 4.0-6.2 инчен Планината Велосипед возење Велосипед Додатоци G-83

GUB G83 Велосипед Handlebar Extender Управување со Прилагодлив Држач за Поддршка Стојат за Телефонот 4.0-6.2 инчен Планината

DEN 662.88

Количина на стоки
Тековен

Карактеристики : · Изградени од Најлон PA66 и алуминиумски легури, трајни употреба; · Структуриран со четири канџи цврсто да се одржи на мобилен телефон; · На Најлон PA66 материјална база, фирма да се одржи и не гребете го телефонот; · Широк опсег на употреба, за да се вклопи во телефонот ширина : 56-10 CM; · Вертикална и хоризонтална монтажа за телефонот држејќи; · Доаѓа со гром овозможувајќи поправи на матични; · Нето тежат само 60grams Спецификација : · Материјали : Најлон PA66 база, Алуминиум легура заградата; · Употреба : Да се одржи на мобилен телефон · Спектар : Валидна ширина прилагодливи 56-100mm · Монтирање : Велосипед handlebar со завртка завртки за прицврстување, · Планината клип одговара на цевка кол. 31.8/25.4/22.2 мм ( користење на затворен лагер) · Нето тежина : 60 грама / 2.10 оз. · Најдобри употреба : MTB, патот велосипеди итн. Пакетот Вклучува : 1 КОМПЈУТЕР Телефон Носителот

Други карактеристики

Употреба:
Планински Велосипеди,Патот Велосипеди,Круизери,BMX
Број На Модел На:
G-83
Бренд Име:
GUB
менгеме дијаметар:
31.1 - 32.5 mm
is_customized:
Yes
Компоненти:
Handlebar
Ширина:
300 - 400mm
Материјал:
Најлон PA66 база, Алуминиум легура заградата
Тип:
Мобилен Телефон Носители & Стои
Пакување:
На Мало Поле
статус:
100% нови
Потекло:
произведено во Кина
Акции локација:
ШАНГАЈ, КИНА

Најдобри понуди