• Неодамнешно
  • -16 %
1PC 700C CST Патот велосипеди гуми патот велосипедизам 700*35C велосипед пневматик

1PC 700C CST Патот велосипеди гуми патот велосипедизам 700*35C велосипед пневматик

DEN 762.00
DEN 906.72

Количина на стоки
Тековен

Сликите се за повикување само.
Политика На Враќање :
1.
Совети :
1. Ако товарни поставување е неточна ве молиме да ме остави порака пред да се направи исплата.
Други Политики :
1. Објектот ќе биде предаден во рок од 48 часа штом вашето Плаќање Потврдена од страна на Alibaba.
За Нас :
1. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна. Можете да не контактирате преку оставајќи ни Ali IM порака, или e-mail за нас. Предмети вратени ќе бидат тестирани и нова замена ќе биде предаден на купувачот веднаш кога ќе се најдат неисправни. Повратни информации е нашиот живот, пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, ве молиме контактирајте со нас за да се добие подобро решение. Ние сме воопшто одговорни за превозот неточни адреса е предвидено. Ве молиме repack објектот внимателно. Време на испорака :
Од Воздухопловната : Генерално, за 2-3 недели за да се велика БРИТАНИЈА, САД, AU. Нашиот систем автоматски се враќа повратни информации откако ќе се остави за нас.
Повратни Информации :
1.
Превозот Информации :
БРОД НА СВЕТОТ
1. Ве молиме да земете во објект ќе го добиете како стандард. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако вашиот објект не е како што е опишано или погрешни кога ќе примите тоа ние ќе го замени тоа за вас без дополнителни трошоци.
Совети :
Стандард експресна услуга е EMS, но различни регионот ќе ја испрати преку оптимална express.
Контакт Со Нас На :
1. Ве молиме контактирајте со нас со сите коментари, прашања или предлози кои може да ги имате, ние ќе бидеме среќни да ви помогнат. Ние гарантираме 100% задоволството на клиентите. Со цел да ви обезбедиме подобра услуга, ве молиме однесувајте се кон трансакцијата праведно. Ние гарантираме дека нашите производи се сосема нови, службено лице и првиот-класа на квалитет. Ние само ќе го следат вашиот адресата наведена во е-мејл или Alibaba.
Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови. Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Работно време : Пекинг Време од 8 : 00 часот До 5 : 30 часот. Сепак, ние ќе ве информираме преку е-Маил. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими. Наплата или замена барање е достапна само на барањата во рок од 1 недела по парцела примени & враќање на содржина како истата состојба како што ја добиле.

Други карактеристики

Употреба:
Патот Велосипеди
Број На Модел На:
700*35C
is_customized:
Yes
Тип:
гума
Бренд Име:
CST
Ширина:
35C
Големина:
700*35C

Најдобри понуди