• Неодамнешно
  • -10 %
BIKEIN Велосипедизам Велосипед Спортски Планински Велосипед Кожа Седло Патот Велосипед Пред Седиштето Мат Резервни Делови За MTB Велосипед Мека Shockproof

BIKEIN Велосипедизам Велосипед Спортски Планински Велосипед Кожа Седло Патот Велосипед Пред Седиштето Мат Резервни Делови

DEN 599.00
DEN 665.76

Количина на стоки
Тековен


ИНФОРМАЦИИ Тип : Пред Мат Седиште/Велосипед Седло Материјал : Кожа Боја : Црвена/Бела/Зелена/Блу/Жолта Тежина : 275g Имајќи : 120 Kg Funcations : Shock Proof; Удобно; Ергономија Употреба : Планински Велосипед/ Патот Велосипед

Други карактеристики

Број На Модел На:
P32S
Бренд Име:
BIKEIN Про
Големина:
280mm*133mm
is_customized:
Yes
корисникот:
Мажи
Употреба:
Планински Велосипеди
Школка Материјал:
кожа
категорија:
Пред Седиштето Мат
боја:
Црвена/Зелена/Блу/Бела/Жолта
Тежина:
275g
Имајќи:
120kg
Функција:
ShockProof; Мека Удобно; Ергономија

Најдобри понуди