• Неодамнешно
Q818 4pcs/7 многу боја планина браник кутија плоча помине три модифицирани една плоча алуминиум боја на ноктите плоча чудак завртка

Q818 4pcs/7 многу боја планина браник кутија плоча помине три модифицирани една плоча алуминиум боја на ноктите плоча

DEN 239.52

Количина на стоки
Тековен


12960
Внимание : 1. Доколку имате било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас прво, ве молиме да не се отвори на спор, ви благодариме! Ние ќе се потрудиме да ви помогне откако ја примите вашата e-mail пораки, како што ние живееме во различна временска зона, ќе имаат неколку часа временска разлика, па ве молиме да бидете трпеливи доволно. Ве молиме контактирајте со нас да ја смените цената пред исплата. Ве молиме да бидете трпеливи чека за вашиот парцели. За нарачка помала од 5 ДОЛАРИ, без следење на број кои се обезбедени за цел повеќе од 5 ДОЛАРИ, ќе обезбеди следење на број на Кина пост. Тоа ќе биде потребно за 10-45 работни дена да повеќето земји и региони, но за тоа ќе бидат различни за секоја земја, и тоа ќе ви го одложи поради неповолните временски услови, како што се случај на виша сила. Ако купувачот не ја прими стоката пред заштита период, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири заштита период, се додека не добиете парцели. Инаку ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации. Ви благодариме за посетата на нашата продавница, ние ви обезбеди со најискрено услуга, добра среќа и ви благодарам!. Сите производи во нашата продавница не содржи батерии (батеријата може да не бидат испратени) , ве молиме да купат сами. Ако сакате вашиот производ да има логистика следење на број, но вие сте купување на помалку од $ 5, можете да додадете $ 1. Ви благодариме и имаат убав ден.Ви благодариме за разбирањето! 3. Ние се чека трпеливо! Ве молиме прочитајте совети внимателно пред да се одржи редот. времето за испорака По успешно плаќање, Ние ќе брод на стоките за вас како е можно поскоро. Ние гарантираме ние ќе се обидеме потрудиме да им помогне да се реши ова прашање. Ве молиме внимателно да ги прочитате деталите за опис на производот, и совети, ако не го разбираат или има какви било информации во врска со производи, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да одговориме на вашите прашања, за да ви помогне да се одржи редот! трговија на големо : Сите предмети во парк, ние може да се направи трговија на големо, повеќе од 10 компјутери може да ви даде трговија на големо цена, ве молиме контактирајте со нас за промет на големо цена. Таму би можело да биде малку разлика во боја, бидејќи на компјутер прилагодувања за екранот и фотографија на светлината, физичка точка може да се отстапува од фотографии, тоа е сосема нормално,се надевам, ќе може да се разбере.

Други карактеристики

боја:
Златна, Црвена, Зелена, Сина, пурпурна, Сребро.
Употреба:
Планински Велосипеди
категорија:
Чудак
Број На Модел На:
Q818
Материјал:
Алуминиум легура

Најдобри понуди