• Неодамнешно
  • -6 %
40pcs/многу 12G Краци 45# Челик Материјал Електричен Велосипед Краци Црна Боја со Дијаметар од 2.6 mm E-велосипед Краци J-наведнуваат E-велосипед Краци

40pcs/многу 12G Краци 45 Челик Материјал Електричен Велосипед Краци Црна Боја со Дијаметар од 2.6 mm E-велосипед Краци

DEN 365.00
DEN 388.32

Количина на стоки
Тековен


Материјал : 45# јаглероден челик
Структура : J-НАВЕДНУВААТ
Дијаметар : 2.6 mm (еднаков со дијаметар од телото)
Површината&Боја : црна ЕД
Брадавица : 13mm месинг брадавиците
Продажба единица : 40pcs краци и 40pcs брадавиците за 1 многу
Должина прилагодите : во 30-310mm спектар било должината може да се направи
Ве молиме оставете должина во ред ако изберете "Должина прилагодите"

Други карактеристики

боја:
100mm, 105mm, 110mm, 115mm, 120mm, 125mm, 130mm, 135mm, 140mm, 145mm, 150mm, 155mm, 160mm, 165mm, 170mm, 175mm, 180mm, 185mm, 190mm, 195mm, 200mm, 205mm, 210mm, 30-310mm Прилагодите
Материјал:
Челик
Бренд Име:
JQORG
Должина (mm):
60 - 150mm
Материјал:
45# ЧЕЛИК
Lengh:
30-310 mm (прилагоди)
боја:
Црна
ПОВРШИНА:
ЕД црна
Структура:
J-наведнуваат
Дијаметар:
2.6 мм, еднакви дијаметар
Брадавица:
13mm должина месинг брадавиците
Продажба единица:
многу, 1lot=40pcs краци+40pcs брадавиците
Примена:
електричен велосипед, електричен велосипед, итн.

Најдобри понуди