• Неодамнешно
Топла продажба Novatec A271SB F372SB патот велосипед Центар Предните и Задните Црна еден пар Центар 20/24 дупки 2018 Велосипед

Топла продажба Novatec A271SB F372SB патот велосипед Центар Предните и Задните Црна еден пар Центар 20/24 дупки 2018

DEN 1392.00

Количина на стоки
Тековен


Топла продажба Novatec A271 SB F372 SB патот велосипед Центар Предните и Задните Црна еден пар Центар 20/24 дупки 2018 Велосипед
Име на модел : Novatec A271 SB/F372 SB Центар
Дупка : 20 Holes Пред се, 24holes Задна осовина
Боја : Црна/Црвена
Casseete тело : SHIMAN0 8/9/10/11s или банален 10/11s
Тежина :
Пред хаб : 107g ,Задна осовина : 277g
Вкупната тежина : 384g/Set

Други карактеристики

боја:
Предните и Задните Црна, Пред Хаб Црна, Задна Осовина Црна
Диск Планината:
No
категорија:
имајќи центар
Материјал:
Алуминиум легура
Позиција:
Пред + Задните
Систем За Сопирање:
V Кочница
Бренд Име:
СЛ-EVKIN
Зборуваше Дупка:
20 - 28
Центар Дупка Број:
20Ч 24 ЧАСА
боја:
Црна,Црвена
Материјал:
Алуминиум легура
Позиција:
Предни,Задни
Зборуваше Дупка:
20-28
Центар Дупка Број:
Пред

Најдобри понуди