• Неодамнешно
  • -25 %
Нови KENWAY Челик Велосипед Crankset Гром Фиксна Клуч MTB Патот Велосипед Chainwheel Чудак Рака Поправка Алатка Велосипедизам Демонтажа Spanner

Нови KENWAY Челик Велосипед Crankset Гром Фиксна Клуч MTB Патот Велосипед Chainwheel Чудак Рака Поправка Алатка Велосипедизам

DEN 158.00
DEN 211.20

Количина на стоки
Тековен

Детали : Материјал : Челик Тежина : 18g Апликација : 9mm 10мм клуч 100% сосема нов и висок квалитет. Од една страна фиксна crankset гром, тогаш расклопување од друга страна, со ален клуч. Лесен за употреба и издржливи, поправка основна алатка. Висок Квалитет Multitul Велосипед Crankset Гром Фиксна Клуч Планински Велосипед Синџир Тркала Spanner Чудак Рака Додатоци Велосипед Поправка Алатка Пакет Содржина : 1 x Клуч

Други карактеристики

Тип:
Алатка Колекции
Бренд Име:
Ризик
Примена:
9 10мм Chainwheel Клуч
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Тежина:
18g
Должина:
93mm
одговараат за:
MTB патот велосипед поправка алатка
Пакет:
1 buc
Тип На Единица:
парче

Најдобри понуди